Etui chłodzące na insulinę firmy INUTEQ

Etui chłodzące na insulinę firmy INUTEQ

56,10 zł
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
help_outlineZapytaj o produkt
Etui chłodzące na insulinę firmy INUTEQ

Etui chłodzące na insulinę firmy INUTEQ

 

Etui chłodzące na insulinę firmy INUTEQ. Dostępne w kolorze niebieskim oraz w jednym, uniwersalnym rozmiarze.

Etui chłodzące na insulinę firmy INUTEQ

Zastosowana technologia: INUTEQ PAC®

Podróżowanie jest częścią życia, której nie da się uniknąć. Może ona jednak stanowić utrudnienie dla osób chorych na cukrzycę lub zażywających leki wymagające przechowywania w określonych warunkach. Firma INUTEQ wyszła na przeciw takim potrzebą i stworzyła etui chłodzące na insulinę zasilające wkładami PCM. Stosowanie takiego rozwiązania pozwala transportowanie leków przeciwcukrzycowych w bezpiecznych warunkach i chłodnych warunkach.

Prezentowane etui chłodzące firmy INUTEQ, dzięki zastosowaniu dedykowanych wkładów PCM, utrzymuje insulinę w niskiej i bezpiecznej temperaturze 15°C przez około 8 godzin (faktyczny czas działania uzależniony jest od temperatury zewnętrznej).

Insulina jest lekiem wrażliwym na temperaturę a jednocześnie często jest jedynym rozwiązaniem dla wielu diabetyków. Wystawienie insuliny na działanie wysokich lub niskich temperatur może zmienić jej skład chemiczny. Może to spowodować, że insulina nie będzie zachowywać się tak, jak powinna i nie będzie regulować poziomu cukru we krwi.

Aktywacja wkładów PCM jest szybka i łatwa: po prostu należy włożyć paczkę do wody z lodem, zamrażarki lub lodówki aż stanie się w pełni stała. Wkłady PCM aktywują się również samoczynnie gdy zostaną pozostawione w temperaturze niższej od 12°C. Tak przygotowane wkłady umieszcza się w przeznaczonych do tego kieszeniach wewnętrznych. 

Specyfikacja etui chłodzącego na insulinę:

Rozmiar: one size,

Kolor: niebieski,

Kieszenie na wkłady chłodzące: 2.

UWAGA! Etui sprzedawane jest jako samodzielny produkt bez wkładów chłodzących PCM.

Widoczne na zdjęciach wkłady chłodzące PCM nie stanowią wyposażenia oferowanego etui. Mogą być zakupione jako oddzielny produkt.

Nowy produkt
1338010300
2 Przedmioty

Opis

Dostępne rozmiary
one size
Dostępne kolory
niebieski
Technologia
PAC

16 innych produktów w tej samej kategorii: