Czapka chłodząca z daszkiem Power firmy INUTEQ

Czapka chłodząca z daszkiem Power firmy INUTEQ

110,57 zł
Kolor
Rozmiar
Ilość
help_outlineZapytaj o produkt
Czapka chłodząca z daszkiem Power firmy INUTEQ

Czapka chłodząca z daszkiem Power firmy INUTEQ

 

Czapka chłodząca z daszkiem POWER firmy INUTEQ. Dostępna w kolorze czarnym ze wstawkami pomarańczowymi, żółtymi, khaki, niebieskimi, szarymi, białymi oraz w rozmiarach S/M i L/XL.

Czapka chłodząca typu "bejsbolówka" POWER firmy INUTEQ

Prosta i efektywna technologia INUTEQ® H2O® działa na zasadzie połączenia wody ze specjalnym, opatentowanym materiałem, który stopniowo uwalnia wodę poprzez odparowanie zapewniając efekt chłodzenia.

Benefity stosowania odzieży chłodzącej:

  • Niższa temperatura skóry,
  • Wolniejszy rytm serca,
  • Komfort temperaturowy,
  • Lepsza koncentracja,
  • Szybsza regeneracja,
  • Zwiększona energia.

Produkty INUTEQ® H2O® (posiadają certyfikat CE), aby osiągnąć szybkie wchłanianie i stabilne przechowywanie wody, wykorzystują unikalną chemię polimerów. Formuła chemiczna tworzy także zwiększone parowanie.

Czapki chłodzące produkowane są w technologii INUTEQ® H2O®, dzięki której, po zamoczeniu, nie zmieniają swoich wymiarów. Nic nie pęcznieje, nie robi się grubsze, czy szersze.

Produkty INUTEQ® H2O® aktywowane są poprzez namaczanie ich w zimnej wodzie. Nadmiar wody należy wycisnąć (nie wyżymać) i są gotowe do noszenia. W zależności od wilgotności i przepływu powietrza, produkty będą ochładzać przez 2 do 8 godzin do maks. 15°C poniżej temperatury otoczenia.

Wszystkie produkty wyparne INUTEQ® H2O® można prać w pralce automatycznej i posiadają właściwości antybakteryjne.

Czapeczka chłodząca z daszkiem skutecznie osłoni przed słońcem jednocześnie przynosząc ulgę chłodząc. Materiał chłodzący znajduje się w przedniej części czapki a następie ciągnie się środkiem do tyłu chłodząc najbardziej narażone części głowy. Boczne części czapeczki stanowi przewiewna siateczka MESH zapobiegająca zaparowaniu czy zapoceniu głowy.

Nowy produkt
1211010107
25 Przedmioty

Opis

Dostępne rozmiary
S/M, L/XL
Dostępne kolory
czarny z wstawkami: szarymi, niebieskimi, pomarańczowymi, żółtymi oraz khaki
Technologia
H2O

16 innych produktów w tej samej kategorii: