Czapka chłodząca z daszkiem Power firmy INUTEQ

Czapka chłodząca z daszkiem Power firmy INUTEQ

110,57 zł
Kolor
Rozmiar
Ilość
help_outlineZapytaj o produkt
Czapka chłodząca z daszkiem Power firmy INUTEQ

Czapka chłodząca z daszkiem Power firmy INUTEQ

 

Czapka chłodząca z daszkiem POWER firmy INUTEQ. Dostępna w kolorze czarnym ze wstawkami pomarańczowymi, żółtymi, khaki, niebieskimi, szarymi oraz w rozmiarach S/M i L/XL.

Czapka chłodząca typu "bejsbolówka" POWER firmy INUTEQ

Prosta i efektywna technologia INUTEQ® H2O® działa na zasadzie połączenia wody ze specjalnym, opatentowanym materiałem, który stopniowo uwalnia wodę poprzez odparowanie zapewniając efekt chłodzenia.

Benefity stosowania odzieży chłodzącej:

  • Niższa temperatura skóry,
  • Wolniejszy rytm serca,
  • Komfort temperaturowy,
  • Lepsza koncentracja,
  • Szybsza regeneracja,
  • Zwiększona energia.

Produkty INUTEQ® H2O® (posiadają certyfikat CE), aby osiągnąć szybkie wchłanianie i stabilne przechowywanie wody, wykorzystują unikalną chemię polimerów. Formuła chemiczna tworzy także zwiększone parowanie.

Czapki chłodzące produkowane są w technologii INUTEQ® H2O®, dzięki której, po zamoczeniu, nie zmieniają swoich wymiarów. Nic nie pęcznieje, nie robi się grubsze, czy szersze.

Produkty INUTEQ® H2O® aktywowane są poprzez namaczanie ich w zimnej wodzie. Nadmiar wody należy wycisnąć (nie wyżymać) i są gotowe do noszenia. W zależności od wilgotności i przepływu powietrza, produkty będą ochładzać przez 2 do 8 godzin do maks. 15°C poniżej temperatury otoczenia.

Wszystkie produkty wyparne INUTEQ® H2O® można prać w pralce automatycznej i posiadają właściwości antybakteryjne.

Czapeczka chłodząca z daszkiem skutecznie osłoni przed słońcem jednocześnie przynosząc ulgę chłodząc. Materiał chłodzący znajduje się w przedniej części czapki a następie ciągnie się środkiem do tyłu chłodząc najbardziej narażone części głowy. Boczne części czapeczki stanowi przewiewna siateczka MESH zapobiegająca zaparowaniu czy zapoceniu głowy.

Nowy produkt
1211010107
9 Przedmioty

Opis

Dostępne rozmiary
S/M, L/XL
Dostępne kolory
czarny z wstawkami: szarymi, niebieskimi, pomarańczowymi, żółtymi oraz khaki
Technologia
H2O

16 innych produktów w tej samej kategorii: