ZNACZNIKI ŚWIETLNE I LATARKI TAKTYCZNE

Światła i znaczniki o niezwykle dużej wytrzymałości oraz bardzo dobrej widzialności światła - w zależności od rodzaju widoczne nawet z pięciu kilometrów. Wykorzystywane są one na lotniskach do oznaczenia pasów startowych, przez żołnierzy jako sygnalizatory osobiste czy chociażby przez służby porządkowe do kierowania ruchem oraz oznaczania wyjść ewakuacyjnych. Znaczniki znalazły również zastosowanie na rynku cywilnym jako środek bezpieczeństwa dla ludzi i zwierząt. 
W związku z rosnącym zainteresowaniem i licznymi zapytaniami wprowadzamy do naszego asortymentu latarki taktyczne przeznaczone do montowania na broni lub na hełmie, pozwalają na skuteczne oświetlenie terenu operacyjnego.
Latarki taktyczne Streamlight do montowania na broni są kompaytbilne z różnymi modelami broni krótkiej, kompaktowej i subkompaktowej, proste i bezpieczne w montażu - nie wymagają dodatkowych narzędzi, emitują silne światło nawet do 280 m w wiązce bez strat oświetlenia peryferyjnego.
Latarki kątowe STORM 1LP Mactronic od chwili wprowadzenia na rynek cieszą się wielka popluarnością wśród użytkownków służb mundurowych. To inowacyjny system oświetlenia na hełm, który utrzymuje najwyższe standardy integrując funkcje latarki na hełm i sygnalizatora IFF IR + RGB. Może spełniać funkcję Rescue Beacon /IR IFF (Identyfikacja Swój-Obcy). Model STORM 1LP spełnia najbardziej rygorystyczne wymagania militarne w zakresie oświetlenia taktycznego.

Znaczniki i sygnalizatory świetlne oraz latarki taktyczne

ZNACZNIKI ŚWIETLNE I LATARKI TAKTYCZNE Jest 13 produktów.

Aktywne filtry