Kamizelka chłodząca PCM Coolover firmy INUTEQ

Kamizelka chłodząca PCM Coolover firmy INUTEQ

699,19 zł
Kolor
Ilość
Obecnie brak na stanie
help_outlineZapytaj o produkt
Kamizelka chłodząca PCM Coolover firmy INUTEQ

Kamizelka chłodząca PCM Coolover firmy INUTEQ

 

Kamizelka chłodząca PCM COOLOVER firmy INUTEQ. Dostępne w pięciu różnych kolorach, w którym każdy zapewnia inną temperaturę chłodzenia.

Kamizelka chłodząca PCM COOLOVER firmy INUTEQ

Zastosowana technologia - INUTEQ PAC®

Kamizelki chłodzące INUTEQ-PAC® mogą być zakładane pod odzież ochronną taką jak np.: kombinezon gazoszczelny, kombinezon strażacki lub kombinezon górniczy.

KAMIZELKA CHŁODZĄCA „PCM COOLOVER” zapewnia długotrwały efekt chłodzenia oraz ochronę przed stresem cieplnym wszystkim tym, którzy potrzebują specjalistycznego chłodzenia pod odzieżą ochronną, podczas wykonywania intensywnej pracy w wysokich temperaturach.

Ta odnawialna technologia chłodzenia materiałem zmiany fazy (PCM) wytwarzana jest z materiałów pochodzenia roślinnego i nadających się do recyklingu. Są nietoksyczne, trwałe, wielokrotnego użytku oraz 20% lżejszy od wody.

Prezentowane wkłady chłodzące występują w czterech wariantach kolorystycznych, gdzie każdy kolor oferuje inny poziom chłodzenia organizmu:

 • pomarańczowy – 15°C / 59°F
 • fioletowy – 15°C / 59°F
 • żółty – 21°C / 70°F
 • biały – 24°C / 75°F
 • czerwony – 29°C / 84°F

Zgodne są z rozporządzeniem REACH* i USDA** oraz certyfikowane jako w 100% oparte na materiałach pochodzenia roślinnego.

Jak działa technologia INUTEQ PAC®? Aby aktywować należy:

 1. schłodzić wkłady w wodzie z lodem, lodówce lub zamrażalce,
 2. umieścić schłodzone wkłady w przeznaczonych do tego celu kieszeniach kamizelki,
 3. cieszyć się ciągłym chłodzeniem.

Aktywacja:

włóż produkt do wody z lodem, lodówki lub zamrażarki lub przechowuj w niższej temperaturze, aż stanie się w pełni stały.

Czas chłodzenia:

 • fioletowe do 2,5 godziny,
 • żółte do 3 godzin,
 • białe i czerwone do 3,5 godziny.

*REACH – (Registration, Evaluation and Authorisation of Chemicals) – rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1907/2006 regulujące kwestie stosowania chemikaliów, poprzez ich rejestrację i ocenę oraz, w niektórych przypadkach, udzielanie zezwoleń i wprowadzanie ograniczeń obrotu. Ma na celu zapewnienie wysokiego poziomu ochrony zdrowia i środowiska.

**USDA – (United States Department of Agriculture) – Departament Rolnictwa Stanów Zjednoczonych, odpowiednik ministerstwa rolnictwa w innych krajach. Odpowiedzialny jest za tworzenie i realizację polityki rolnej i żywnościowej, w tym zagospodarowania i prewencji erozji gruntów rolnych, prac badawczych, zapewniania wytycznych bezpieczeństwa.

Nowy produkt
1302032136

Opis

Dostępne kolory
pomarańczowy, fioletowy, żółty, biały czerwony
Technologia
PAC

16 innych produktów w tej samej kategorii: