Kamizelka chłodząca Bodycool Smart CoolOver firmy INUTEQ

Kamizelka chłodząca Bodycool Smart CoolOver firmy INUTEQ

536,59 zł
Kolor
Rozmiar
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
help_outlineZapytaj o produkt
Kamizelka chłodząca Bodycool Smart CoolOver firmy INUTEQ

Kamizelka chłodząca Bodycool Smart CoolOver firmy INUTEQ

 

Kamizelka chłodząca Bodycool Smart CoolOver firmy INUTEQ. Dostępna w kolorze czarnym i żółtym oraz w rozmiarach: S/M, L/XL, 2XL/3XL.

Kamizelka chłodząca BODYCOOL SMART COOLOVER firmy INUTEQ

Zastosowana technologia - INUTEQ DRY®

Chłodzenie wyparne INUTEQ DRY® to rewolucyjna technologia chłodzenia. Opatentowany system chłodzenia został stworzony dla środowisk, w których pożądane jest chłodzenie, ale zasoby są ograniczone. Rozwiązanie INUTEQ DRY® wykorzystuje tylko ograniczoną ilość wody (maks. 600 ml) dla osiągnięcia maksymalnej wydajności (1 - 3 dni chłodzenia). Po łatwej aktywacji polegającej na napełnieniu zimną wodą, produkty natychmiast zaczynają chłodzić. Efekt chłodzenia opiera się na chłodzącym efekcie parowania i w związku z tym, w dużej mierze, zależy od wilgotności i przepływu powietrza.

Technologia INUTEQ DRY® jest trwałym rozwiązaniem, a produkty można prać w pralce i są antybakteryjnie. Wszystko pozostaje w 100% suche. Odczuwalna przez organizm temperatura względem otoczenia zostaje obniżona od 5 do 15° C.

Benefity stosowania odzieży chłodzącej:

  • Niższa temperatura skóry,
  • Wolniejszy rytm serca,
  • Komfort temperaturowy,
  • Lepsza koncentracja,
  • Szybsza regeneracja,
  • Zwiększona energia.

Kamizelki chłodzące Bodycool Smart CoolOver produkowane są w technologii INUTEQ DRY®, dzięki której, po wlaniu do wnętrza wymaganej ilości wody (500 ml), nie zmieniają swoich wymiarów. Nic nie pęcznieje, nie robi się grubsze, czy szersze.

Produkty INUTEQ DRY® aktywowane są poprzez napełnienie ich zimną wodą. Woda następnie musi zostać rozprowadzona po całym produkcie a jej nadmiar odlany. Tak przygotowana kamizelka jest gotowa do noszenia. Asortyment wykonany w technologii INUTEQ DRY® jest w stanie ochładzać przez 1 do 3 dni do maks. 15° C poniżej temperatury otoczenia.

Właściwości kamizelki chłodzącej Bodycool Smart CoolOver firmy INUTEQ:

  • Pozostaje w 100% sucha wewnątrz i na zewnątrz,
  • Można prać w pralce i posiada właściwości antybakteryjne,
  • Lekki, nietoksyczny i trwały,
  • Zapewnia komfort chłodzenia do 3 dni.

Kamizelka wkładana jest przez głowę. Po obydwu bokach posiada paski z rzepami służące do odpowiedniego dopasowania w obwodzie.

1102010109
2 Przedmioty

Opis

Dostępne rozmiary
S/M, L/XL, 2XL/3XL
Dostępne kolory
czarny, żółty
Technologia
DRY

16 innych produktów w tej samej kategorii: