Czapka chłodząca z daszkiem Smart Zip firmy INUTEQ

Czapka chłodząca z daszkiem Smart Zip firmy INUTEQ

234,96 zł
Kolor
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami
help_outlineZapytaj o produkt
Czapka chłodząca z daszkiem Smart Zip firmy INUTEQ

Czapka chłodząca z daszkiem Smart Zip firmy INUTEQ

 

Czapka chłodząca z daszkiem SMART ZIP firmy INUTEQ. Dostępna w kolorze srebrnym, białym i żółtym oraz w jednym, uniwersalnym rozmiarze.

Czapka chłodząca typu "bejsbolówka" SMART ZIP firmy INUTEQ

Zastosowana technologia - INUTEQ DRY®

Chłodzenie wyparne INUTEQ DRY® to rewolucyjna technologia chłodzenia. Opatentowany system chłodzenia został stworzony dla środowisk, w których pożądane jest chłodzenie, ale zasoby są ograniczone. Rozwiązanie INUTEQ DRY® wykorzystuje tylko ograniczoną ilość wody (maks. 600 ml) dla osiągnięcia maksymalnej wydajności (1 - 3 dni chłodzenia). Po łatwej aktywacji polegającej na napełnieniu zimną wodą, produkty natychmiast zaczynają chłodzić. Efekt chłodzenia opiera się na chłodzącym efekcie parowania i w związku z tym, w dużej mierze, zależy od wilgotności i przepływu powietrza.

Technologia INUTEQ DRY® jest trwałym rozwiązaniem, a produkty można prać w pralce i są antybakteryjnie. Wszystko pozostaje w 100% suche. Odczuwalna przez organizm temperatura względem otoczenia zostaje obniżona do 15 ° C.

Benefity stosowania odzieży chłodzącej:

  • Niższa temperatura skóry,
  • Wolniejszy rytm serca,
  • Komfort temperaturowy,
  • Lepsza koncentracja,
  • Szybsza regeneracja,
  • Zwiększona energia.

Czapki chłodzące ANYU produkowane są w technologii INUTEQ DRY®, dzięki której, po wlaniu do wnętrza wymaganej ilości wody, nie zmieniają swoich wymiarów. Nic nie pęcznieje, nie robi się grubsze, czy szersze.

Produkty INUTEQ DRY® aktywowane są poprzez napełnienie ich zimną wodą. Woda następnie musi zostać rozprowadzona po całym produkcie a jej nadmiar odlany. Tak przygotowana czapeczka jest gotowa do noszenia. Asortyment wykonany w technologii INUTEQ DRY® jest w stanie ochładzać przez 1 do 3 dni do maks. 15 ° C poniżej temperatury otoczenia.

Czapeczka chłodząca z daszkiem ANYU skutecznie osłoni przed słońcem jednocześnie chłodząc przyniesie ulgę. Materiał chłodzący znajduje się na całej powierzchni czapki dzięki czemu cała zakryta część głowy pozostaje zabezpieczona.

Nowy produkt
1111020200
0 Przedmioty

Opis

Dostępne rozmiary
one size
Dostępne kolory
srebrny, biały, żółty
Technologia
DRY

16 innych produktów w tej samej kategorii: