Czapka chłodząca z daszkiem Smart Zip firmy INUTEQ

Czapka chłodząca z daszkiem Smart Zip firmy INUTEQ

194,31 zł
Kolor
Ilość
Obecnie brak na stanie
help_outlineZapytaj o produkt
Czapka chłodząca z daszkiem Smart Zip firmy INUTEQ

Czapka chłodząca z daszkiem Smart Zip firmy INUTEQ

 

Czapka chłodząca z daszkiem SMART ZIP firmy INUTEQ. Dostępna w kolorze srebrnym i żółtym oraz w jednym, uniwersalnym rozmiarze.

Czapka chłodząca typu "bejsbolówka" SMART ZIP firmy INUTEQ

Zastosowana technologia - INUTEQ DRY®

Chłodzenie wyparne INUTEQ DRY® to rewolucyjna technologia chłodzenia. Opatentowany system chłodzenia został stworzony dla środowisk, w których pożądane jest chłodzenie, ale zasoby są ograniczone. Rozwiązanie INUTEQ DRY® wykorzystuje tylko ograniczoną ilość wody (maks. 600 ml) dla osiągnięcia maksymalnej wydajności (1 - 3 dni chłodzenia). Po łatwej aktywacji polegającej na napełnieniu zimną wodą, produkty natychmiast zaczynają chłodzić. Efekt chłodzenia opiera się na chłodzącym efekcie parowania i w związku z tym, w dużej mierze, zależy od wilgotności i przepływu powietrza.

Technologia INUTEQ DRY® jest trwałym rozwiązaniem, a produkty można prać w pralce i są antybakteryjnie. Wszystko pozostaje w 100% suche. Odczuwalna przez organizm temperatura względem otoczenia zostaje obniżona do 15 ° C.

Benefity stosowania odzieży chłodzącej:

  • Niższa temperatura skóry,
  • Wolniejszy rytm serca,
  • Komfort temperaturowy,
  • Lepsza koncentracja,
  • Szybsza regeneracja,
  • Zwiększona energia.

Czapki chłodzące ANYU produkowane są w technologii INUTEQ DRY®, dzięki której, po wlaniu do wnętrza wymaganej ilości wody, nie zmieniają swoich wymiarów. Nic nie pęcznieje, nie robi się grubsze, czy szersze.

Produkty INUTEQ DRY® aktywowane są poprzez napełnienie ich zimną wodą. Woda następnie musi zostać rozprowadzona po całym produkcie a jej nadmiar odlany. Tak przygotowana czapeczka jest gotowa do noszenia. Asortyment wykonany w technologii INUTEQ DRY® jest w stanie ochładzać przez 1 do 3 dni do maks. 15 ° C poniżej temperatury otoczenia.

Czapeczka chłodząca z daszkiem ANYU skutecznie osłoni przed słońcem jednocześnie chłodząc przyniesie ulgę. Materiał chłodzący znajduje się na całej powierzchni czapki dzięki czemu cała zakryta część głowy pozostaje zabezpieczona.

Nowy produkt
1111020200

Opis

Dostępne rozmiary
one size
Dostępne kolory
srebrny, żółty
Technologia
DRY

16 innych produktów w tej samej kategorii: