Światła chemiczne Lumica Light

 

Światło chemiczne Lumica Light - popularnie zwane lightstickiem to uniwersalne, wysokiej jakości sygnalizator chemiczny do profesjonalnych zastosowań w działaniach służb mundurowych, wojska, służbratowniczych. Lightsticki są przydatne w aktywnościach survivalowych, na biwakach, podczas wypraw turystycznych np. do oznakowania grup. Zdarza się, również, że światła chemiczne są atrybutem rozrywkowym podczas imprez towarzyskich, w klubie, na koncercie czy na dyskotece.

Lightsticki mogą być stosowane w dowolnych warunkach: zarównow pomieszczeniach zamkniętych jak i w przestrzeni otwartej, ponieważ nie niesie ryzyka zaprószenia ognia. Światła chemiczne są szczelne, więc mogą być używane nawet pod wodą.
Lightstick emituje światło luminescencyjne. Do aktywacji światła nie jest konieczne zasilanie. Konstrukcja światła chemicznego pozwala na emisję światła dookólnie w promieniu 360° wokół osi. W zależności od barwnika na rynku świateł chemicznych dostępne są niemal wszystkie barwy luminescencyjne: zielone, czerwone, pomarańczowe, różowe, żółte, niebieskie, fioletowe i białe.

W ofercie sklepu Ha3o posiadamy wszystkie dostępne kolory doskonałych świateł chemicznych japońskiej firmy LUMICA LIGHT. 

Światła chemiczne Lumica Light Jest 3 produktów.

Aktywne filtry