Okulary strzeleckie z soczewkami I-VIS

Soczewki opracowane w technologii VIS są neutralne kolorystycznie i gwarantują lepsze odwzorowanie kolorów i obrazu, redukują zmęczenie oczu, poprawiają percepcję głębi i wydobywają więcej szczegółów, zapewniając precyzyjne widzenie.
Soczewki I-VIS podwyższają parametry separacji kolorów, dzięki czemu użytkownik zauważa więcej odcieni danego koloru w porównaniu do pojedynczego koloru, który widziałby gołym okiem lub przy zastosowaniu tradycyjnie barwionych soczewek. 
Aby umożliwić użytkownikowi dobór najlepszego rozwiązania stworzono zestaw soczewek, które umożliwiają uzyskanie większej głębi kolorów w danym środowisku w porównaniu z gołym okiem. To właśnie większa percepcja kolorów zapewnia szybsze rozpoznawanie zagrożeń, zarówno statycznych, jak i aktywnych.
Technologia I-VIS firmy Revision Military jest najnowszą ofertą w zakresie zaawansowanych technologicznie barwień soczewek do precyzyjnego korygowania spektrum światła docierającego do oczu, na podstawie modelu wyznaczonych długości fal do odfiltrowania oraz określenia idealnej kombinacji filtrów do zastosowania.