Skarpety Hopedale firmy TAIGA

Skarpety Hopedale firmy TAIGA

55,28 zł
Rozmiar
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami
help_outlineZapytaj o produkt
Skarpety Hopedale firmy TAIGA

Skarpety Hopedale firmy TAIGA

 

Skarpety Hopedale firmy Taiga. Dostępne w kolorze ciemnoszarym oraz w rozmiarach: 37-39, 40-42, 43-45, 46-48.

Skarpety Hopedale firmy Taiga

SKARPETY Hopedale to wygodne skarpety, wyprofilowane dla lewej i prawej stopy. Wzmocnienia, na śródstopiu i na piętach, zapewniają amortyzację i chronią przed przetarciami. Płaskie łączenia zamiast szwów chronią stopy przed obtarciami. Duża zawartość wełny gwarantuje doskonałą izolację przed niskimi temperaturami i skuteczne odprowadzanie wilgoci. Wełna ogrzewa też wtedy, gdy jest wilgotna, zatem przemoczone skarpety nie powodują wyziębienia stóp. Włókna poliamidowe podwyższają trwałość i wytrzymałość wełny, a włókna Lycra® zapewniają idealne dopasowanie skarpety do stopy.

Cechy produktu:

  • Wełniane skarpety,
  • Skarpety nie przepuszczają wilgoci do wewnątrz pozwalając utrzymać ciepło, nawet w sytuacji przemoczenia butów stopy pozostają suche i nie przemarzają,
  • Splot włókien zapewnia optymalne dopasowanie skarpety do stopy.


Taiga - szwedzka firma produkującą najwyższej jakości odzież roboczą dla osób, które niezależnie od pogody, środowiska i innych czynników, muszą pracować na świeżym powietrzu.

Obecnie odzież Taiga opracowywana jest we współpracy z różnymi laboratoriami badawczymibadaczami polarnymiekspertami w dziedzinie środowiska pracy i oczywiście użytkownikami. Każdy szew, każdy suwak, rozmieszczenie kieszeni – wszystko zostało starannie przemyślane i rozplanowane.

Nowy produkt
12-20147-08-097/43-45
0 Przedmioty

Opis

Materiał
76% wełna, 23% poliamid, 1% lycra
Waga
66 g (para) - rozmiar 43-45
Dostępne rozmiary
37-39, 40-42, 43-45, 46-48
Dostępne kolory
ciemnoszary 097