Koszulka termoaktywna, ogniotrwała Fremont FRLW firmy TAIGA

Koszulka termoaktywna, ogniotrwała Fremont FRLW firmy TAIGA

258,54 zł
Kolor
Rozmiar
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
help_outlineZapytaj o produkt
Koszulka termoaktywna, ogniotrwała Fremont FRLW firmy TAIGA

Koszulka termoaktywna, ogniotrwała Fremont FRLW firmy TAIGA

 

Koszulka ogniotrwała, termoaktywna FREMONT FRLW firmy Taiga. Dostępna w kolorze czarnym i oliwkowym oraz w rozmiarach XS-3XL.

Podkoszulka ognioodporna, termoaktywna Fremont FRLW firmy Taiga

KOSZULKA ogniotrwała z krótkim rękawem Fremont FRLW zalicza się do grupy funkcyjnej bielizny podstawowej. Oprócz odprowadzania wilgoci i ciepła spełnia dodatkowe zadanie ochrony przed płomieniem oraz wysoką temperaturą tam, gdzie istnieje ryzyko zapalenia odzieży. Włókna zastosowane do produkcji bielizny Fremont FRLW są trudnopalne, nie kurczą się pod wpływem wysokiej temperatury, tkanina nie elektryzuje się, jest rozciągliwa i nie odkształca się. Wszystkie powyżej wymienione właściowści sprawiają, że koszulka jest praktyczna, lekka i wygodna, szybko schnie, dobrze przylega do ciała, skutecznie odprowadza pot z powierzchni skóry, pozostawiając skórę suchą. W systemie Taiga CPS (Taiga Climate Protection Systems) bielizna jest sklasyfikowana jako warstwa Dry.

Bielizna Fremont FRLW jest ogniotrwała, może być stosowana jako pierwsza warstwa ochronna zakładana pod wierzchnią odzież ognioodporną (bielizna podbarierowa) dla użytkowników narażonych na działanie wysokiej temperatury. Może również stanowić dodatkowe wyposażenie ochronne dla służb mundurowych. Ponieważ zadaniem bielizny funkcyjnej jest odprowadzenie wilgoci od skóry i zapewnienie komfortu termicznego, powinna ona być dobrze dopasowana, aby idealnie przylegać do skóry. Dlatego ważny jest dobór odpowiedniego rozmiaru według tabeli rozmiarów Taiga.

Cechy produktu:

  • Okrągły dekolt oraz krótkie raglanowe rękawy gwarantujące dużą swobodę ruchów (rękaw skrojony razem z częścią ramieniową - do wcięcia szyi, wszyty skośnie, bez szwu na ramionach i pod pachami),
  • Redukcja ilości szwów zapobiega obtarciom,
  • Szybkie odprowadzanie wilgoci od skóry,
  • Tkanina „no melt no drip” - nie topi się w wysokiej temperaturze i nie podtrzymuje płomienia (włókna modakrylowe zapewniają ochronę przed działaniem ognia, ograniczając rozprzestrzenianie się płomienia w materiale).

 


Taiga - szwedka firma produkującą najwyższej jakości odzież roboczą dla osób, które niezależnie od pogody, środowiska i innych czynników, muszą pracować na świeżym powietrzu.

Obecnie odzież Taiga opracowywana jest we współpracy z różnymi laboratoriami badawczymibadaczami polarnymiekspertami w dziedzinie środowiska pracy i oczywiście użytkownikami. Każdy szew, każdy suwak, rozmieszczenie kieszeni – wszystko zostało starannie przemyślane i rozplanowane.

Nowy produkt
08-31416-05-099/L
2 Przedmioty

Opis

Materiał
68% modakryl, 29% rayon, 3% spandex
Waga
180 g - rozmiar L
Dostępne rozmiary
XS–3XL
Dostępne kolory
czarny 099, oliwkowy 068

16 innych produktów w tej samej kategorii: