Bokserki termoaktywne ogniotrwałe Fremont FRLW firmy TAIGA

Bokserki termoaktywne ogniotrwałe Fremont FRLW firmy TAIGA

152,03 zł
Kolor
Rozmiar
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami
help_outlineZapytaj o produkt
Bokserki termoaktywne ogniotrwałe Fremont FRLW firmy TAIGA

Bokserki termoaktywne ogniotrwałe Fremont FRLW firmy TAIGA

 

Bokserki ogniotrwałe, termoaktywne FREMONT FRLW firmy Taiga. Dostępne w kolorze czarnym, oliwkowym oraz w rozmiarach XS-3XL.

Bokserki ogniotrwałe, termoaktywne Fremont FRLW firmy Taiga

BOKSERKI ognioodporne Fremont FRLW zaliczają się do grupy funkcyjnej bielizny podstawowej. Oprócz odprowadzania wilgoci i ciepła spełniają dodatkowe zadanie ochrony przed płomieniem oraz wysoką temperaturą tam, gdzie istnieje ryzyko zapalenia odzieży. Włókna zastosowane do produkcji bielizny Fremont FRLW są trudnopalne, nie kurczą się pod wpływem wysokiej temperatury, tkanina nie elektryzuje się, jest rozciągliwa i nie odkształca się. Wszystkie powyżej wymienione właściowści sprawiają, że bokserki są lekkie i wygodne, szybko schną, dobrze przylegają do ciała, skutecznie odprowadzają pot z powierzchni skóry, pozostawiając skórę suchą. W systemie Taiga CPS (Taiga Climate Protection Systems) bielizna jest sklasyfikowana jako warstwa Dry. Długość bokserek jest zoptymalizowana, tak aby zredukować powierzchnię tarcia z odzieżą zewnętrzną.

Bielizna Fremont FRLW jest ogniotrwała, może być stosowana jako pierwsza warstwa ochronna zakładana pod wierzchnią odzież ognioodporną (bielizna podbarierowa), dla użytkowników narażonych na działanie płomieni lub wysokiej temperatury. Może również stanowić dodatkowe wyposażenie ochronne dla służb mundurowych.

Ponieważ głównym zadaniem bielizny funkcyjnej jest odprowadzenie wilgoci od skóry i zapewnienie komfortu termicznego, powinna ona być dobrze dopasowana, aby idealnie przylegać do skóry. Dlatego ważny jest dobór odpowiedniego rozmiaru według tabeli rozmiarów Taiga.

Cechy produktu:

  • Metki umieszczone po zewnętrznej stronie bielizny chronią przed otarciem i podrażnieniami skóry,
  • Szybkie odprowadzanie wilgoci od skóry,
  • Tkanina „no melt no drip” - nie topi się w wysokiej temperaturze i nie podtrzymuje płomienia (włókna modakrylowe zapewniają ochronę przed działaniem ognia, ograniczając rozprzestrzenianie się płomienia w materiale).


Taiga - szwedzka firma produkującą najwyższej jakości odzież roboczą dla osób, które niezależnie od pogody, środowiska i innych czynników, muszą pracować na świeżym powietrzu.

Obecnie odzież Taiga opracowywana jest we współpracy z różnymi laboratoriami badawczymibadaczami polarnymiekspertami w dziedzinie środowiska pracy i oczywiście użytkownikami. Każdy szew, każdy suwak, rozmieszczenie kieszeni – wszystko zostało starannie przemyślane i rozplanowane.

Nowy produkt
08-31417-05-099/XS
0 Przedmioty

Opis

Materiał
68% modakryl, 29% rayon, 3% spandex
Waga
180 g - rozmiar L
Dostępne rozmiary
XS–3XL
Dostępne kolory
czarny 099, oliwkowy 068

16 innych produktów w tej samej kategorii: