Wkłady chłodzące PCM do kamizelek oraz opasek na nogi Cool2Shape firmy INUTEQ

Wkłady chłodzące PCM do kamizelek oraz opasek na nogi Cool2Shape firmy INUTEQ

430,89 zł
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
help_outlineZapytaj o produkt
Wkłady chłodzące PCM do kamizelek oraz opasek na nogi Cool2Shape firmy INUTEQ

Wkłady chłodzące PCM do kamizelek oraz opasek na nogi Cool2Shape firmy INUTEQ

 

Wkłady chłodzące PCM do kamizelek oraz opasek na nogi Cool2Shape firmy INUTEQ. Dostępne w kolorze jasnoniebieskim. Temperatura chłodzenia 15°C.

Wkłady chłodzące 15°C do kamizelek i opasek na nogi Cool2Shape (zestaw 2 szt.) firmy INUTEQ

Zastosowana technologia - INUTEQ PAC®

Cool2Shape to nowa linia produktów firmy INUTEQ skupiająca się na spalaniu tłuszczu i zwiększeniu metabolizmu poprzez chłodzenie.
Technologia chłodzenia pobudza brązową tkankę tłuszczową (brązowy tłuszcz), powodując spalanie kalorii. Wyniki badań są poparte licznymi międzynarodowymi badaniami naukowymi i testami.

INUTEQ PAC®jest to odnawialna technologia chłodzenia materiałem zmiany fazy (PCM). Wytwarzana jest z materiałów pochodzenia roślinnego i nadających się do recyklingu. Są one nietoksyczne, trwałe, wielokrotnego użytku oraz 20% lżejszy od wody.

Zgodne są z rozporządzeniem REACH* i USDA** oraz certyfikowane jako w 100% oparte na materiałach pochodzenia roślinnego.

Jak działa technologia INUTEQ PAC®? Należy:

  1. schłodzić wkłady w wodzie z lodem, lodówce bądź zamrażalce lub pozostawić je w temperaturze maksymalnie 10°C,
  2. umieścić schłodzone wkłady w przeznaczonych do tego celu kieszeniach kamizelki lub opasek Cool2Shape,
  3. cieszyć się ciągłym chłodzeniem.

Aktywacja:

włóż produkt do wody z lodem, lodówki lub zamrażarki lub przechowuj w niższej temperaturze nie wyższej niż 10°C, aż stanie się w pełni stały.

Czas chłodzenia:

  • do 2,5 godziny.

Ilość komór jednego elementu:

  • 16.

*REACH – (Registration, Evaluation and Authorisation of Chemicals) – rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1907/2006 regulujące kwestie stosowania chemikaliów, poprzez ich rejestrację i ocenę oraz, w niektórych przypadkach, udzielanie zezwoleń i wprowadzanie ograniczeń obrotu. Ma na celu zapewnienie wysokiego poziomu ochrony zdrowia i środowiska.

**USDA – (United States Department of Agriculture) – Departament Rolnictwa Stanów Zjednoczonych, odpowiednik ministerstwa rolnictwa w innych krajach. Odpowiedzialny jest za tworzenie i realizację polityki rolnej i żywnościowej, w tym zagospodarowania i prewencji erozji gruntów rolnych, prac badawczych, zapewniania wytycznych bezpieczeństwa.

Nowy produkt
1329011516
1 Przedmiot

Opis

Dostępne kolory
jasnoniebieski
Technologia
PAC
Temperatura chłodzenia
15°C

16 innych produktów w tej samej kategorii: