Koszulka Chłodząca Kewlshirt firmy TECHNICHE

Koszulka Chłodząca Kewlshirt firmy TECHNICHE

276,42 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 289,00 zł
Rozmiar
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami
help_outlineZapytaj o produkt
Koszulka Chłodząca Kewlshirt firmy TECHNICHE

Koszulka Chłodząca Kewlshirt firmy TECHNICHE

 

Koszulka chłodząca KEWLSHIRT firmy TECHNICHE. Dostępna w kolorze czarnym oraz w rozmiarach XS, S, XL, XXL.

Kamizelka chłodząca KEWLSHIRT firmy Techniche

Techniche to firma, która wyrosła na największego producenta kamizelek chłodzących na świecie. Produkty Techniche są sprzedawane w ponad 50 krajach na całym świecie. Centra dystrybucji znajdują się w Europie, USA, Azji i na Bliskim Wschodzie. Z produktów tej firmy korzysta szerokie grono użytkowników. Jeśli pracujesz na zewnątrz lub uprawiasz sport i ćwiczenia na świeżym powietrzu to szeroka gama produktów firmy Techniche dostarczy ci rozwiązania, które zapewniają wysoki komfort użytkowania.

Koszulka chłodząca Kewlshirt to idealna koszulka wspomagająca treningi. Dzięki swoim właściwościom wzmacnia nasz organizm, ogranicza odwadnianie, zmniejsza tzw "stres cieplny" czyli zwiększa wydolność naszego organizmu. Wykonana została ze spandexu, materiału HyperKewl oraz wodoodpornego nylonu. Można ją zakładać bezpośrednio na ciało, ale efektu chłodzenia będzie nam również dostarczać noszona pod oddychającą koszulką sportową. Materiał kamizelki potrafi absorbować i magazynować wodę. Wykorzystując efekt parowania, koszulka chłodząc nasz organizm ogranicza wydalanie potu. Pozwala to na wydajniejsze trenowanie.

Aby koszulka chłodząca zaczęła działać, wystarczy zamoczyć ją na 1-2 minuty w słodkiej, zimnej wodzie, odcisnąć nadmiar i cieszyć się przyjemnym chłodem. Jednokrotna aktywacja zapewnia, w zależności od warunków powietrza, 5 - 10 godzin chłodzenia.

Nowy produkt
6201-BK-XL
0 Przedmiot

Opis

Dostępne rozmiary
XS, S, L, XXL
Dostępne kolory
czarny

16 innych produktów w tej samej kategorii: