

Kamizelka chłodząca HYBRID 2 w 1 została stworzona z myślą o sportowcach i jest powszechnie przez nich stosowana.
Hybrydowe rozwiązanie chłodzące 2 w 1 to połączenie aż dwóch technologii aktywacji: wyparnej tkaniny chłodzącej INUTEQ-H2O® zapewniającej 2-8 godzin chłodzenia przy jednym namoczeniu oraz biologicznych wkładów z materiałem zmiany fazy (PCM) INUTEQ-PAC®, które utrzymują komfortową, stałą temperaturę do 3,5 godzin.
wystarczy zanurzyć w wodzie na maks. 2 minuty i delikatnie wyciśnij nadmiar wody. Kamizelka jest wówczas gotowa do noszenia, natychmiast wytwarzając chłodzenie wyparne nawet przez 8 godzin, w zależności od temperatury otoczenia, wilgotności i przepływu powietrza.
Aktywacja: po prostu włóż produkt do wody z lodem, lodówki lub zamrażarki lub przechowuj w niższej temperaturze, aż stanie się w pełni stały.
Czas chłodzenia: do 3,5 godziny (w zależności od rodzaju użytych wkładów PCM).
Rozmiary jednego elementu: 15 x 31,4 cm.
Materiał zewnętrzny: 100% nylon,
Materiał wewnętrzny: superchłonna tkanina chłodząca INUTEQ-H2O® z obróbką antybakteryjną,
Podszewka: poliester,
Kieszenie: siatka poliestrowa,
Kieszenie na wkładki: cztery (2 z przodu, 2 z tyłu),
Zapięcie: zamek błyskawiczny z przodu.
Opis