Platforma ratunkowa EXTRACTOR RWCiD

Platforma ratunkowa EXTRACTOR RWCiD

Ilość
help_outlineZapytaj o produkt
Platforma ratunkowa EXTRACTOR RWCiD

Platforma ratunkowa EXTRACTOR RWCiD

 

Pompowana platforma ratownicza Extractor RWCiD przeznaczona jest do pracy w sytuacjach zagrożenia życia ludzkiego w środowisku wodnym. Umożliwia przeprowadzenie szybkich i skutecznych akcji ratunkowych w najtrudniejszych warunkach.

Pompowana platforma ratunkowa Extractor RWCiD

Platforma ratownicza Extractor RWCiD przeznaczona jest do pracy z PWC (Personal Water Craft) w sytuacjach zagrożenia życia ludzkiego w środowisku wodnym. Umożliwia przeprowadzenie szybkich i skutecznych akcji ratunkowych w najtrudniejszych warunkach.

EXTRACTOR RWCiD to zupełnie nowy model pompowanej platformy ratunkowej. Są one sztywne i stabilne (przy zachowaniu odpowiedniego ciśnienia powietrza) a jednocześnie zdecydowanie lżejsze (około 11 kg), bardziej miękkie i bezpieczniejsze w porównaniu z cięższymi Platformami Extractor PRO o kadłubach wykonanych z polietylenu lub z konkurencyjnymi platformami wykonanymi z pianki PEN. Cała ich powierzchnia składa się z podwójnej powłoki wykonanej z wytrzymałego materiału PVC uodpornionej na działanie promieniowania UV. Dzięki zgrzewaniu szwów metodą chemiczną udało się otrzymać większą trwałość niż w rozwiązaniach konkurencyjnych. Wszyte oraz dodatkowo przyklejone uchwyty zapewniają bardzo bezpieczny punkt do trzymania się na platformie lub stanowią pomoc podczas wsiadania na pokład. Długość oraz kształt zostały zaprojektowane dla maksymalnej wydajności i stabilności. Wklęsła, wycięta część tylna pomaga „wyśrodkować” ratownika lub poszkodowanego w optymalnej pozycji podczas wchodzenia na pokład, redukując do minimum czas akcji ratunkowej. Wbudowany automatyczny zawór bezpieczeństwa (Halkey Roberts) zapewnia odpowiedni poziom ciśnienia roboczego platformy Extractor.

Cechy:

  • kadłub: wielowarstwowa powłoka,
  • materiał: PVC - materiał trwały, odporny na chemikalia, promieniowanie UV (platforma nie blaknie i nie traci swoich właściwości od słońca) oraz na uszkodzenia mechaniczne,
  • w zestawie: pompka ręczna z manometrem,
  • wymiary po napompowaniu: około 185 x 107 x 10 cm,
  • waga: około 11 kg,

Czas dostawy platformy wynosi około miesiąca czasu i jest ustalany indywidualnie.

PROSIMY O WYSYŁANIE INDYWIDUALNYCH ZAPYTAŃ ! sklep@ha3o.pl

Nowy produkt
soo2-1_Extractor

Opis

długość
185 cm
wymiar
185 x 107 x 10 cm
Materiał
PVC
Waga
ok. 11 kg

16 innych produktów w tej samej kategorii: