Mugga Roll-on 20% DEET

Mugga Roll-on 20% DEET

19,51 zł
Ilość
help_outlineZapytaj o produkt
Mugga Roll-on 20% DEET

Mugga Roll-on 20% DEET

 

Mugga mleczko Roll-on 20% DEET. Skutecznie odstrasza komary i kleszcze.

Preparat na komary, kleszcze MUGGA 20% DEET Roll-on

Środek indywidualnej ochrony przeciw komarom, kleszczom oraz innym insektom w formie praktycznego roll-on. Zawiera 20% aktywnego składnika DEET skutecznie odstraszającego różnego rodzaju owady i pajęczaki. Odkryty w 1946 na potrzeby armii Stanów Zjednoczonych DEET zaledwie rok później zaczął być powszechnie stosowany w środkach przeciw insektom.

Skutecznie odstrasza takie owady jak:

  • komary tropikalne,
  • komary europejskie,
  • kleszcze,
  • moskity,
  • meszki,
  • roztocza,
  • kuczmany.

Dzięki działaniu preparatu unikniemy nieprzyjemnych ukąszeń co pozwoli ustrzec się przed chorobami przenoszonymi przez wyżej wymienione owady. Mugga mleczko Roll-on 20% DEET chroni do 7 godzin w klimacie umiarkowanym oraz od 4 do 7 w klimacie tropikalnym. Sposób aplikacji jest dokładnie taki sam jak w przypadku klasycznego dezodoranty „w kulce”. Nie pozostawia po sobie nieprzyjemnej woni a jedynie lekki eukaliptusowy zapach.

Sposób użycia:

Za pomocą roll-on-u rozprowadzić po odsłoniętej powierzchni ciała niewielką ilość preparatu oraz rozsmarować w celu dokładnego wchłonięcia. NIE STOSOWAĆ na twarzy i odzieży. Do ochrony twarzy zalecamy stosowanie Mugga spray 9,5% DEET.

Mugga Roll-on 20% DEET chroni przed takimi chorobami jak m.in.:

Malaria, Końskie zapalenie mózgu, Śpiączka afrykańska, Borelioza, Gorączka krymsko-kongijska, Gorączka Q, Kleszczowe zapalenie mózgu, Tularemia, Dżuma, Filarioza, Gorączka doliny Rift, Japońskie zapalenie mózgu, Leiszmanioza skórna i trzewna, Żółta febra, Tyfus plamisty, Wirus Zachodniego Nilu, Muszyca, Owrzodzenie Buruli, Wirus Zika, Ślepota rzeczna.

Okres przydatności:

w temperaturze pokojowej 5 lat od daty produkcji.

Nowy produkt
MR20-DEET
4 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii: