Witaj!

Wodoszczelny opakowanie na smartfona K-Gear

Oceń ten produkt jako pierwszy

LUB

Krótki opis

Wodoszczelne opakowanie na smartfona

Wodoszczelny opakowanie na smartfona K-Gear

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Szczegóły

K-Gear to Czeska firma, która od 1991 specjalizuje się w produkcji wodoodpornego ekwipunku do podróżowania. Założyciele firmy tworzą swoje produkty z pasją i w oparciu o najnowsze wzory. Technologia zgrzewania szwów w wysokiej częstotliwości zapewnia wysoką trwałość i jakość łączenia materiału. Dzięki temu produkty tej firmy są na najwyższym Europejskim poziomie.

Wodoszczelne opakowanie na smartfona

Doskonale chroni twój telefon przed zamoknięciem i zakurzeniem. Zamknięcie strunowe zapewnia, że nawet po wpadnięciu do wody przedmioty, które były trzymane w środku pozostają suche. Nowy uniwersalny system mocowania ANNEX pozwala bezpiecznie przyczepić opakowanie wodoszczelne do kierownicy roweru, motoru lub szelek plecaka bez obawy, że je zgubimy.

Wodoszczelne opakowanie na smartfona. Doskonale chroni twój telefon przed zamoknięciem i zakurzeniem.

Opakowanie wodoszczelne firmy K-Gear przeznaczone są dla osób uprawiających sporty wodne do ochrony rzeczy przed zamoknięciem, zachlapaniem, deszczem i piaskiem. Zamknięcie strunowe zapewnia, że nawet po wpadnięciu do wody przedmioty, które były trzymane w środku pozostają suche. Należy zrolować go minimum 3 razy i zapiąć plastikowy klips. Opakowania wodoszczelne nie gwarantują 100%  szczelności w takich sportach jak snorkeling czy nurkowanie.

Wymiary pozwalają na przechowywanie standardowego telefonu 5”: wysokość 21cm, szerokość 9cm, waga 31g

 

960-05030101

Informacje dodatkowe

Producent K-Gear