Witaj!

Wodoszczelny kieszonkowy worek 1l K-Gear

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

Wodoszczelny kieszonkowy worek 1l K-Gear

Wodoszczelny kieszonkowy worek 1l K-Gear

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Szczegóły

K-Gear to Czeska firma, która od 1991 specjalizuje się w produkcji wodoodpornego ekwipunku do podróżowania. Założyciele firmy tworzą swoje produkty z pasją i w oparciu o najnowsze wzory.

Technologia zgrzewania szwów w wysokiej częstotliwości zapewnia wysoką trwałość i jakość łączenia materiału. Dzięki temu produkty tej firmy są na najwyższym Europejskim poziomie.

 Worek wodoszczelny o pojemności 1l z przezroczystym przodem i pętlą zamykaną na klamry. Doskonale nadaje się na apteczkę pierwszej pomocy lub lekarstwa. Wysokiej, jakości worek wodoszczelny z bardzo trwałego materiału. Materiał PVC T5 – włókno wzmocnione folią PVC, struktura włókna tworzy lekko klejący i siatkowany materiał, co powoduje większą szczelność.

Worki wodoszczelne firmy K-Gear przeznaczone są dla osób uprawiających sporty wodne do ochrony rzeczy przed zamoknięciem, zachlapaniem, deszczem i piaskiem. Rolowany system zamknięcia gwarantuje wodoszczelność przy odpowiednim zamknięciu. Należy zrolować go minimum 3 lub 4 razy i zapiąć plastikowy klips.

Worki nie gwarantują 100%  szczelności w takich sportach jak snorkeling czy nurkowanie.

Wymiary:

Pojemność - 1 litr

Długość - 18 cm

Szerokość - 10 cm

Wysokość -  6 cm

Waga - 63g

 

 

960-02010300