Witaj!

Skarpety Kodiak firmy TAIGA

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

Skarpety KODIAK firmy Taiga. Dostępne w kolorze jasnoszarym oraz w rozmiarach: 37-39, 40-42, 43-45, 46-48.

Wełniane skarpety Kodiak firmy Taiga

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

  • Wełniane skarpety Kodiak firmy Taiga
  • Instrukcja prania i konserwacji wełnianych skarpet firmy Taiga

* wymagane pola

94,00 zł

Szczegóły

Logo firmy Taiga

Skarpety KODIAK firmy Taiga

SKARPETY Kodiak to bardzo grube i ciepłe podkolanówki do butów zimowych. Wysoka zawartość wełny gwarantuje doskonałą izolację przed niskimi temperaturami oraz zapobiega wnikaniu wilgoci do wewnątrz. Wełna ogrzewa również wtedy, gdy jest wilgotna, zatem przemoczone skarpety nie powodują wyziębienia stóp. Włókna akrylowe i poliamidowe podwyższają trwałość i wytrzymałość wełny a włókna Lycra® zapewniają idealne dopasowanie skarpety do stopy. Wzmocnienia na śródstopiu i na piętach, zapewniają amortyzację i chronią przed przetarciami. Płaskie łączenia zamiast szwów chronią stopy przed obtarciami.

Cechy produktu:

  • Skarpety nie przepuszczają wilgoci do wewnątrz pozwalając utrzymać ciepło, nawet w sytuacji przemoczenia butów stopy pozostają suche i nie przemarzają
  • Splot włókien zapewnia optymalne dopasowanie skarpety do stopy
  • Długość do kolan zabezpiecza łydki przed wychłodzeniem

 


Taiga - szwedka firma produkującą najwyższej jakości odzież roboczą dla osób, które niezależnie od pogody, środowiska i innych czynników, muszą pracować na świeżym powietrzu.

Obecnie odzież Taiga opracowywana jest we współpracy z różnymi laboratoriami badawczymibadaczami polarnymiekspertami w dziedzinie środowiska pracy i oczywiście użytkownikami. Każdy szew, każdy suwak, rozmieszczenie kieszeni – wszystko zostało starannie przemyślane i rozplanowane.

 

 

Informacje dodatkowe

Producent Taiga
Materiał 50% wełna, 40% akryl, 5% poliamid, 5% Lycra®
waga 275g
zapytaj o dostępność tak