Witaj!

Skarpety Bylot firmy TAIGA

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

Skarpety Bylot firmy Taiga. Dostępne w kolorze szarym oraz w rozmiarach: 37-39, 40-42, 43-45, 46-48.

Wełniane skarpety Bylot firmy Taiga

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

  • Wełniane skarpety Bylot firmy Taiga
  • Instrukcja prania i konserwacji wełnianych skarpet firmy Taiga

* wymagane pola

77,00 zł

Szczegóły

Logo firmy Taiga

Skarpety Bylot firmy Taiga

SKARPETY Bylot, to idealne skarpety do butów wojskowych na jesień lub jako druga warstwa skarpet w ekstremalnie niskich temperaturach. Wysoka zawartość wełny gwarantuje doskonałą izolację przed niskimi temperaturami i zapobiega wnikaniu wilgoci do wewnątrz. Wełna ogrzewa również wtedy, gdy jest wilgotna, zatem przemoczone skarpety nie powodują wyziębienia stóp. Włókna akrylowe i poliamidowe podwyższają trwałość i wytrzymałość wełny, a włókna Lycra® zapewniają idealne dopasowanie skarpety do stopy. Wzmocnienia na śródstopiu i na piętach, zapewniają amortyzację i chronią przed przetarciami. Płaskie łączenia zamiast szwów chronią stopy przed obtarciami.

Cechy produktu:

  • Grube, ciepłe, wełniane
  • Skarpety nie przepuszczają wilgoci do wewnątrz pozwalając utrzymać ciepło, nawet w sytuacji przemoczenia butów stopy pozostają suche i nie przemarzają
  • Splot włókien zapewnia optymalne dopasowanie skarpety do stopy.

 


Taiga - szwedka firma produkującą najwyższej jakości odzież roboczą dla osób, które niezależnie od pogody, środowiska i innych czynników, muszą pracować na świeżym powietrzu.

Obecnie odzież Taiga opracowywana jest we współpracy z różnymi laboratoriami badawczymibadaczami polarnymiekspertami w dziedzinie środowiska pracy i oczywiście użytkownikami. Każdy szew, każdy suwak, rozmieszczenie kieszeni – wszystko zostało starannie przemyślane i rozplanowane.

 

 

Informacje dodatkowe

Producent Taiga
Materiał 43% wełna, 28% akryl, 28% poliamid, 1% Lycra®
waga 133g
zapytaj o dostępność tak