Witaj!

Wkładka do szkieł korekcyjnych do gogli RX CARRIER CONNECTOR Revision Military

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

Wkładka do szkieł korekcyjnych Rx Carrier Connector pasująca do gogli Desert Locust, Wolfspider, Bullet Ant oraz okularów Sawfly i Sawfly Max.

Rx Connector

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

  • Rx Connector
  • Rx Connector z konektorem do gogli Revision
  • Rx Connector pasuje również do okularów Sawfly
  • Rx Connector
  • Rx Connector
  • Rx Connector

* wymagane pola

100,00 zł

Szczegóły

Logo firmy Revision

Wkładka do szkieł korekcyjnych do gogli firmy Revision Military

Wkładka do szkieł korekcyjnych Rx Carrier Connector kompatybilna jest z większością systemów ochrony wzroku oferowanych przez firmę Revision Military.

Przy zastosowaniu łącznika (konektora) pasuje do dwóch modeli gogli: Desert Locust oraz Wolfspider. Wariant podstawowy (bez łącznika) daje możliwość stosowania z goglami Bullet Ant oraz z okularami Sawfly i Sawfly Max. Nakładka ma uniwersalny rozmiar i pasuje do wszystkich rozmiarów okularów Sawfly!

Wkładkę Rx Carrier należy wyposażyć w szkła optyczne, dobrane odpowiednio do indywidualnej wady wzroku. Optyk umieszcza właściwe szkła korygujące w nakładce, a następnie użytkownik montuje ją, za pomocą łącznika do gogli lub bez jego wykorzystania, do noska swoich okularów.

W rezultacie dzięki stosowaniu okularów lub gogli Revision Military osiąga się balistyczną ochronę wzroku na najwyższym poziomie. Natomiast korzystając dodatkowo z nakładki użytkownik ma zapewnione poprawne widzenie, pomimo wady wzroku.

 Istnieje możliwość zakupu podstawowej nakładki Rx Carrier (bez łącznika) oraz wkładki Rx Carrier StingerHawk, która w zestawie posiada noski dedykowane modelowi okularów StingerHawk.

Uwaga. Częste korzystanie z wkładek korekcyjnych może powodować mechaniczne uszkodzenia szkieł okularów, które nie mogą być podstawą do reklamacji.

 

Okulary i gogle firmy Revision Military

Aby uniknąć produktów gorszej jakości lub podróbek,

Kupuj tylko od autoryzowanego dystrybutora,

Szukaj hologramu z logiem Ha3o!

Informacje dodatkowe

Producent REVISION MILITARY
Rozmiar One size

Mogą cię również zainteresować następujące produkty