Witaj!

Podkoszulka termoaktywna z siateczki Net Shirt firmy TAIGA

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

Podkoszulka termoaktywna z siateczki Net Shirt firmy Taiga. Dostępna w kolorach czarnym i oliwkowym oraz w rozmiarach XS-3XL.

Podkoszulek termoaktywny z siateczki Net Shirt firmy Taiga czarna

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

 • Podkoszulek termoaktywny z siateczki Net Shirt firmy Taiga czarna
 • Podkoszulka termoaktywna z siateczki Net Shirt firmy Taiga oliwkowa
 • Termoaktywna koszulka i kalesony z siateczki Net Shirt Taiga
 • Rozmiarówka męska firmy Taiga
 • Instrukcja prania i konserwacji produktów firmy Taiga

* wymagane pola

196,00 zł

Szczegóły

Logo firmy Taiga

Podkoszulka termoaktywna z siateczki Net Shirt firmy Taiga

PODKOSZULEK termoaktywny z siateczki Net Shirt jest to antystatyczny, trudnopalny podkoszulek z długim rękawem. Zalicza się do grupy funkcyjnej bielizny podstawowej czyli do warstwy Dry systemu Taiga CPS (Taiga Climate Protection Systems). Uszyty z siateczkowej, przyjemnej w dotyku tkaniny stanowi, zakładaną na gołe ciało, warstwę bazową odzieży. Zapewnia skuteczną absorpcję wilgoci z powierzchni skóry i szybkie odparowanie jej na zewnątrz. Buduje warstwę termoizolacyjną, zatrzymując w oczkach tkaniny ciepło wytworzone przez ciało, odprowadzając jednocześnie jego nadmiar, co jest warunkiem utrzymania komfortowej temperatury, niezależnie od rodzaju aktywności i warunków zewnętrznych. Dlatego jest to bielizna odpowiednia zarówno na zimę jak i na cieplejsze pory roku. Odprowadzając pot z powierzchni ciała w niskich temperaturach chroni przed wyziębieniem, zaś w wyższych temperaturach pełni rolę chłodzącą, nie dopuszczając do przegrzania organizmu.

Podkoszulek może być zakładany jako pierwsza warstwa ochronna, pod odzież ognioodporną (bielizna podbarierowa), dla użytkowników narażonych na działanie ognia i wysokiej temperatury. Może również stanowić dodatkowe wyposażenie ochronne dla służb mundurowych. W warunkach zimowych i natężonej aktywności fizycznej, przy dużym obciążeniu ekwipunkiem polecana jest w zestawie z koszulką termoaktywną Eagle pod kurtkę CPA-08 lub kurtkę Forest 3.0.
Ponieważ głównym zadaniem bielizny funkcyjnej jest odprowadzenie wilgoci od skóry i zapewnienie komfortu termicznego, powinna ona być dobrze dopasowana, aby idealnie przylegać do skóry. Dlatego ważny jest dobór odpowiedniego rozmiaru według tabeli rozmiarów Taiga.

Cechy produktu:

 • Trudnopalna i antystatyczna tkanina z siateczki
 • Raglanowe rękawy gwarantujące dużą swobodę ruchów (rękaw skrojony razem z częścią ramieniową - do wcięcia szyi, wszyty skośnie, bez szwu na ramionach i pod pachami)
 • Szybkie odprowadzanie wilgoci od skóry
 • Znakomite właściwości termoizolacyjne, kumulowanie w oczkach tkaniny ciepła wytworzonego przez ciało
 • Powierzchnie narażone na zużycie pokryte dzianiną o gładkiej fakturze, która nie zaczepia się o zewnętrzne warstwy odzieży i zapobiega przetarciu w newralgicznych miejscach
 • Materiał spełnia wymagania norm: EN ISO 15025 (odporność na zapalenie wyrobów włókienniczych przeznaczonych  na odzież ochronną przed gorącem i płomieniami) metodą A (Metoda badania ograniczonego rozprzestrzeniania płomienia)
 • Właściwości antystatyczne potwierdzone certyfikatem normy EN 1149-3 (Norma odzieży roboczej dotycząca ochrony przed elektrycznością statyczną, metoda testowa: pomiar spadku ładunku).

 


Taiga - szwedka firma produkującą najwyższej jakości odzież roboczą dla osób, które niezależnie od pogody, środowiska i innych czynników, muszą pracować na świeżym powietrzu.

Obecnie odzież Taiga opracowywana jest we współpracy z różnymi laboratoriami badawczymibadaczami polarnymiekspertami w dziedzinie środowiska pracy i oczywiście użytkownikami. Każdy szew, każdy suwak, rozmieszczenie kieszeni – wszystko zostało starannie przemyślane i rozplanowane.

Informacje dodatkowe

Producent Taiga
zapytaj o dostępność nie

Mogą cię również zainteresować następujące produkty