Kieszeń Udowa firmy KARRIMOR SF

Kieszeń Udowa firmy KARRIMOR SF

67,48 zł
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
help_outlineZapytaj o produkt
Kieszeń Udowa firmy KARRIMOR SF

Kieszeń Udowa firmy KARRIMOR SF

 

Wielofunkcyjna kieszeń udowa firmy Karrimor SF. Dostępna w kolorze oliwkowym.

Wielofunkcyjna kieszeń udowa firmy Karrimor SF

Kolor: oliwkowy

Karrimor SF różni się od wielu innych marek dostępnych na rynku militariów tym, że asortyment powstał we współpracy z odbiorcą końcowym, czyli w oparciu o doświadczenia na wielu polach działania. Procedury testowania obejmują bardzo rygorystyczne próby w trudnych i bardzo wymagających warunkach. Dlatego efektem końcowym jest produkt spełniający najwyższe standardy gdzie można polegać na każdym szwie.

Kieszeń Drop Leg Dump Pouch zaprojektowana została tak, aby można było doczepić ją do kamizelki Sabre lub pasa za pomocą taśmy z klamrą. Dodatkowa taśma boczna daje większą stabilizację. Dzięki mocnemu zapięciu do pasa bojowego i elastycznym paskom udowym można go dopasować do odpowiedniego rozmiaru. Dużą zaletą jest to, że można ją zwinąć, kiedy z niej nie korzystamy. Kompatybilna z pasem i kamizelką taktyczną Sabre.

Dodatkowe informacje:

  • wysokość: 24 cm,
  • szerokość: 18 cm,
  • głębokość: 8 cm,
  • waga: 0,25 kg.

Tkanina: KS100e - 1000 Denier. Tkanina poliestrowo silikonowa z powłoką z elastomeru. Jest odporna na ścieranie i rozdarcia, przy czym jej wielką zaletą jest to, że jest niezwykle lekka.

Nowy produkt
M1290
1 Przedmiot

Opis

wymiar
18 x 24 x 8 cm
Waga
0,25 kg
Dostępne kolory
oliwkowy

16 innych produktów w tej samej kategorii: