Wkładka do szkieł korekcyjnych do gogli Rx Carrier firmy Revision

Wkładka do szkieł korekcyjnych do gogli Rx Carrier firmy Revision

113,82 zł
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
help_outlineZapytaj o produkt
Wkładka do szkieł korekcyjnych do gogli Rx Carrier firmy Revision

Wkładka do szkieł korekcyjnych do gogli Rx Carrier firmy Revision

 

Wkładka do szkieł korekcyjnych Rx Carrier Connector pasująca do gogli Desert Locust, Wolfspider, Bullet Ant oraz okularów Sawfly Legacy i Sawfly Legacy Max.

WKŁADKA DO SZKIEŁ KOREKCYJNYCH DO GOGLI FIRMY REVISION

Wkładka do szkieł korekcyjnych Rx Carrier Connector kompatybilna jest z większością systemów ochrony wzroku oferowanych przez firmę Revision Military.

Przy zastosowaniu łącznika (konektora) pasuje do dwóch modeli gogli: Desert Locust oraz Wolfspider. Wariant podstawowy (bez łącznika) daje możliwość stosowania z goglami Bullet Ant oraz z okularami Sawfly i Sawfly Max. Nakładka ma uniwersalny rozmiar i pasuje do wszystkich rozmiarów okularów Sawfly!

Wkładkę Rx Carrier należy wyposażyć w szkła optyczne, dobrane odpowiednio do indywidualnej wady wzroku. Optyk umieszcza właściwe szkła korygujące w nakładce, a następnie użytkownik montuje ją, za pomocą łącznika do gogli lub bez jego wykorzystania, do noska swoich okularów.

W rezultacie dzięki stosowaniu okularów lub gogli Revision Military osiąga się balistyczną ochronę wzroku na najwyższym poziomie. Natomiast korzystając dodatkowo z nakładki użytkownik ma zapewnione poprawne widzenie, pomimo wady wzroku.

 Istnieje możliwość zakupu podstawowej nakładki Rx Carrier (bez łącznika) oraz wkładki Rx Carrier StingerHawk, która w zestawie posiada noski dedykowane modelowi okularów StingerHawk.

Uwaga. Częste korzystanie z wkładek korekcyjnych może powodować mechaniczne uszkodzenia szkieł okularów, które nie mogą być podstawą do reklamacji.

Okulary i gogle firmy Revision Military

Aby uniknąć produktów gorszej jakości lub podróbek,

Kupuj tylko od autoryzowanego dystrybutora,

Szukaj hologramu z logiem Ha3o!

Nowy produkt
4-0436-5102
1 Przedmiot

Opis

Dostępne rozmiary
one size
Dostępne kolory
szary

16 innych produktów w tej samej kategorii: