Skarpety Kodiak firmy TAIGA

Skarpety Kodiak firmy TAIGA

76,42 zł
Rozmiar
Ilość
help_outlineZapytaj o produkt
Skarpety Kodiak firmy TAIGA

Skarpety Kodiak firmy TAIGA

 

Skarpety KODIAK firmy Taiga. Dostępne w kolorze jasnoszarym oraz w rozmiarach: 37-39, 40-42, 43-45, 46-48.

Skarpety KODIAK firmy Taiga

   

SKARPETY Kodiak to bardzo grube i ciepłe podkolanówki do butów zimowych. Wysoka zawartość wełny gwarantuje doskonałą izolację przed niskimi temperaturami oraz zapobiega wnikaniu wilgoci do wewnątrz. Wełna ogrzewa również wtedy, gdy jest wilgotna, zatem przemoczone skarpety nie powodują wyziębienia stóp. Włókna akrylowe i poliamidowe podwyższają trwałość i wytrzymałość wełny a włókna Lycra® zapewniają idealne dopasowanie skarpety do stopy. Wzmocnienia na śródstopiu i na piętach, zapewniają amortyzację i chronią przed przetarciami. Płaskie łączenia zamiast szwów chronią stopy przed obtarciami.

Cechy produktu:

  • Skarpety nie przepuszczają wilgoci do wewnątrz pozwalając utrzymać ciepło, nawet w sytuacji przemoczenia butów stopy pozostają suche i nie przemarzają,
  • Splot włókien zapewnia optymalne dopasowanie skarpety do stopy,
  • Długość do kolan zabezpiecza łydki przed wychłodzeniem.

 


Taiga - szwedzka firma produkującą najwyższej jakości odzież roboczą dla osób, które niezależnie od pogody, środowiska i innych czynników, muszą pracować na świeżym powietrzu.

Obecnie odzież Taiga opracowywana jest we współpracy z różnymi laboratoriami badawczymibadaczami polarnymiekspertami w dziedzinie środowiska pracy i oczywiście użytkownikami. Każdy szew, każdy suwak, rozmieszczenie kieszeni – wszystko zostało starannie przemyślane i rozplanowane.

Nowy produkt
12-20830-08-091/43-45
3 Przedmioty

Opis

Materiał
72% wełna, 27% poliamid, 1% elastan
Waga
275 g (para) - rozmiar 43-45
Dostępne rozmiary
37-39, 40-42, 43-45, 46-48
Dostępne kolory
jasnoszary 091

16 innych produktów w tej samej kategorii: