Trudnopalna kominiarka Fremont FRLW firmy TAIGA

Trudnopalna kominiarka Fremont FRLW firmy TAIGA

152,03 zł
Kolor
Rozmiar
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami
help_outlineZapytaj o produkt
Trudnopalna kominiarka Fremont FRLW firmy TAIGA

Trudnopalna kominiarka Fremont FRLW firmy TAIGA

 

Trudnopalna kominiarka Fremont FRLW firmy Taiga. Dostępna w kolorach czarnym, oliwkowym oraz w rozmiarach S/M i L/XL.

Trudnopalna kominiarka Fremont FRLW firmy Taiga

KOMINIARKA FREMONT FRLW (Fremont FRLW Balaclava) zalicza się do grupy odzieży ogniotrwałej. Wykonana z cienkiej tkaniny, zakładana pod hełm, kask stanowi dodatkową warstwę ochronną przed płomieniem oraz wysoką temperaturą wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko zapalenia odzieży. Włókna zastosowane do produkcji kominiarki Fremont FRLW są trudnopalne, nie kurczą się pod wpływem wysokiej temperatury, jednocześnie tkanina jest rozciągliwa i nie odkształca się. Kominiarka jest wygodna i cienka, dobrze przylega do głowy i szybko schnie. W systemie Taiga CPS (Taiga Climate Protection Systems) kominiarka Fremont FRLW jest sklasyfikowana jako warstwa Warm.

Cechy produktu:

  • Tkanina „no melt no drip” zapewnia trwałą ognioodporność, nie topi się w wysokiej temperaturze i nie podtrzymuje płomienia (włókna modakrylowe zapewniają ochronę przed działaniem ognia, ograniczając rozprzestrzenianie się płomienia w materiale),
  • Elastyczna tkanina sprawia, że kominiarka ściśle dopasowuje się do kształtu głowy, jest wygodna do zakładania pod hełm,
  • Nieco wydłużony kołnierz doskonale chroni szyję i kark,
  • Może być łatwo zsunięta z głowy na kark, tworząc komin docieplający szyję.


Taiga - szwedzka firma produkującą najwyższej jakości odzież roboczą dla osób, które niezależnie od pogody, środowiska i innych czynników, muszą pracować na świeżym powietrzu.

Obecnie odzież Taiga opracowywana jest we współpracy z różnymi laboratoriami badawczymibadaczami polarnymiekspertami w dziedzinie środowiska pracy i oczywiście użytkownikami. Każdy szew, każdy suwak, rozmieszczenie kieszeni – wszystko zostało starannie przemyślane i rozplanowane.

Nowy produkt
09-31421-91-099/S-M
0 Przedmioty

Opis

Materiał
68% modakryl, 29% rayon, 3% spandex
Waga
60 g - rozmiar L-XL
Dostępne rozmiary
S-M, L-XL
Dostępne kolory
czarny 099, oliwkowy 068

16 innych produktów w tej samej kategorii: