Witaj!

MATA CHŁODZĄCA DLA PSA Firmy CANI.COOL

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

Mata chłodząca dla psa DRY firmy cani.cool. Dostępna w rozmiarach M i L.

Mata chłodząca dla psa w technologii DRY firmy cani.cool

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

  • Mata chłodząca dla psa w technologii DRY firmy cani.cool
  • Mata chłodząca dla psa w technologii DRY firmy cani.cool

* wymagane pola

225,00 zł

Szczegóły

Logo firmy cani.cool

Mata chłodząca dla psa DRY firmy cani.cool

 

NOWOŚĆ NA RYNKU POLSKIM

 

Psy czują się najlepiej, gdy temperatura na zewnątrz wynosi poniżej 20 stopni Celsjusza. My, ludzie, możemy się pocić, ale pies nosi płaszcz ocieplający zarówno latem, jak i zimą. Nos jako najważniejszy organ chłodzący psa oferuje zbyt małe chłodzenie zwierzętom podczas upałów. Rezultatem jest stres cieplny organizmu. Częstość akcji serca, a tym samym fizyczne napięcie wzrasta. Szczególnie starsze psy o krótkich nosach cierpią masowo z powodu wysokich temperatur. 

Wydajność chłodzenia maty chłodzącej cani.cool doskonale spełnia potrzeby relaksacji w środowisku chłodzenia. We współpracy z weterynarzami mata została dostosowana do potrzeb psa i przekształciła jego legowisko w chłodną oazę. Również starsze psy, które już mają związane z wiekiem zmiany krążeniowo-oddechowego, mogą być w optymalny sposób wspomagane w ciepłych miesiącach przez matę chłodzącą. 

W samochodach psie budki są bardzo często używane do zabezpieczenia psa. Niestety, niektóre z nich trzymane są z dala od obszaru działania klimatyzacji samochodu. Również tutaj mata chłodząca udowodniła swoją wartość, ponieważ suche powietrze w systemie klimatyzacyjnym maksymalizuje wydajność chłodzenia mat. Kolejną zaletą maty chłodzącej cani.cool jest to, że pozostaje w 100% sucha, nie tylko w samochodzie. 

Po aktywacji mata chłodząca może być łatwo złożona i przenoszona. Tak więc pies zawsze może mieć  wymagany chłód, bez względu na to, gdzie się znajdujecie. Właściciel psa może również korzystać z maty chłodzącej, czy to podczas opalania się na leżaku, w samochodzie, itp. Wystarczy aktywować wodą, a opalanie nie staje się zbyt gorące. Produkty chłodzące zmniejszają stres cieplny i zmęczenie, dzięki czemu możemy lepiej wykonywać swoje prace w gorących lub ciepłych temperaturach zewnętrznych. 

Podczas korzystania z maty chłodzącej w samochodzie należy zawsze przestrzegać następujących ważnych punktów: 

  • Nigdy nie zostawiaj psa samego w samochodzie, gdy temperatura na zewnątrz przekracza 15 ° C. Nawet gdy okna są nieco otwarte, samochód szybko zamienia się w śmiertelną pułapkę!
  • Mata chłodząca nie powinna wypełniać całego legowiska psa. Pies musi mieć możliwość wyboru, czy chce położyć się na macie, czy nie.

 Stosunek temperatury w pojeździe do temperatury na zewnątrz

Informacje dodatkowe

Producent CANI.COOL

Mogą cię również zainteresować następujące produkty