Witaj!

Koszulka termoaktywna HAWK PW firmy TAIGA

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

Koszulka termoaktywna Hawk PW firmy Taiga. Dostępna w kolorze granatowym oraz w rozmiarach XS-3XL.

Koszulka termiczna Hawk PW firmy Taiga

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

  • Koszulka termiczna Hawk PW firmy Taiga
  • Rozmiarówka męska produktów firmy Taiga
  • Zalecenia odnośnie konserwacji koszulki termicznej Hawk PW firmy Taiga

Szczegóły

Logo firmy Taiga

Koszulka termoaktywna Hawk PW firmy Taiga

Koszulka termoaktywna Hawk PW należy do grupy funkcyjnej bielizny podstawowej, uszytej z dwuwarstwowej tkaniny, będącej mieszanką syntetycznego poliestru i wełny merino (PW - poliester-wool). Właściwości koszulki stanowią kompromisowe rozwiązanie pomiędzy odzieżą wykonaną jedynie z włókien syntetycznych i odzieżą w 100% wełnianą. 
Warstwa wewnętrzna, bezpośrednio przylegająca do ciała, to delikatna wełna merynosa, miękka i przyjemna w dotyku. Absorbuje pot z powierzchni skóry i odprowadza go do warstwy zewnętrznej, poliestrowej o wysokim wskaźniku chłonności wilgoci, z której następuje odparowanie lub przekazanie wilgoci do zewnętrznych warstw odzieży. Wełna merynosa charakteryzuje się dobrą chłonnością wilgoc. Nawet w przypadku przemoczenia zachowuje właściowości grzewcze, eliminuje nieprzyjemny efekt przylegającego do ciała wilgotnego i chłodnego materiału. Ponadto posiada właściwości antyseptyczne, dzięki czemu hamuje namnażanie bakterii powodujących nieprzyjemny zapach. Warstwa poliestrowa jest szybkoschnąca, wytrzymała i elastyczna, odporna na rozciąganie. Zapewnia również trwałość koloru a gładka faktura sprawia, że nie zaczepia się o zewnętrzne warstwy odzieży. Dzięki zastosowaniu wełny merynosa koszulka jest uniwersalna, całoroczna, zimą grzeje a latem chłodzi organizm, gwarantując komfort termiczny o każdej porze roku, podczas intesywnego wysiłku fizycznego i po zakończeniu aktywności.
W systemie Taiga CPS koszulka została sklasyfikowana jako warstwa Dry.
Ponieważ zadaniem bielizny funkcyjnej jest efektywne odprowadzenie wilgoci od skóry i zapewnienie komfortu termicznego, powinna ona być dobrze dopasowana, aby idealnie przylegać do skóry. Dlatego ważny jest dobór odpowiedniego rozmiaru według tabeli rozmiarów Taiga.

Cechy produktu:

  • Unisex
  • Okrągły dekolt pod szyją oraz krótkie raglanowe rękawy gwarantują dużą swobodę ruchów
  • Miękka wełna z merynosa od strony wewnętrznej z delikatnych i cienkich włókien, eliminuje efekt nieprzyjemnego „gryzienia” i dyskomfort wilgotnego ubrania przylegającego do ciała
  • Włókna poliestrowe zapewniają wytrzymałość koszulki i trwalość koloru, który nie blaknie w trakcie użytkowania.

 


Taiga - szwedka firma produkującą najwyższej jakości odzież roboczą dla osób, które niezależnie od pogody, środowiska i innych czynników, muszą pracować na świeżym powietrzu.

Obecnie odzież Taiga opracowywana jest we współpracy z różnymi laboratoriami badawczymibadaczami polarnymiekspertami w dziedzinie środowiska pracy i oczywiście użytkownikami. Każdy szew, każdy suwak, rozmieszczenie kieszeni – wszystko zostało starannie przemyślane i rozplanowane.

Informacje dodatkowe

Producent Taiga
zapytaj o dostępność tak