Witaj!

Koszulka termoaktywna, ogniotrwała Fremont FRLW firmy TAIGA

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

Koszulka ogniotrwała, termoaktywna FREMONT FRLW firmy Taiga. Dostępna w kolorze czarnym i oliwkowym oraz w rozmiarach XS-3XL.

Koszulka ogniotrwała termoaktywna Fremont FRLW firmy Taiga

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

  • Podoszulka ogniotrwała termoaktywna Fremont FRLW firmy Taiga
  • Koszulka ogniotrwała termoaktywna Fremont FRLW firmy Taiga
  • Zestaw. Podkoszulek i bokserki ogniotrwałe, termoaktywne Fremont FRLW firmy Taiga
  • Męska tabela rozmiarów firmy Taiga
  • Instrukcja prania i konserwacji Taiga

* wymagane pola

238,00 zł

Szczegóły

Logo firmy Taiga

Podkoszulka ognioodporna, termoaktywna Fremont FRLW firmy Taiga

 

KOSZULKA ogniotrwała z krótkim rękawem Fremont FRLW zalicza się do grupy funkcyjnej bielizny podstawowej. Oprócz odprowadzania wilgoci i ciepła spełnia dodatkowe zadanie ochrony przed płomieniem oraz wysoką temperaturą tam, gdzie istnieje ryzyko zapalenia odzieży. Włókna zastosowane do produkcji bielizny Fremont FRLW są trudnopalne, nie kurczą się pod wpływem wysokiej temperatury, tkanina nie elektryzuje się, jest rozciągliwa i nie odkształca się. Wszystkie powyżej wymienione właściowści sprawiają, że koszulka jest praktyczna, lekka i wygodna, szybko schnie, dobrze przylega do ciała, skutecznie odprowadza pot z powierzchni skóry, pozostawiając skórę suchą. W systemie Taiga CPS (Taiga Climate Protection Systems) bielizna jest sklasyfikowana jako warstwa Dry.
Bielizna Fremont FRLW jest ogniotrwała, może być stosowana jako pierwsza warstwa ochronna zakładana pod wierzchnią odzież ognioodporną (bielizna podbarierowa) dla użytkowników narażonych na działanie wysokiej temperatury. Może również stanowić dodatkowe wyposażenie ochronne dla służb mundurowych. Ponieważ zadaniem bielizny funkcyjnej jest odprowadzenie wilgoci od skóry i zapewnienie komfortu termicznego, powinna ona być dobrze dopasowana, aby idealnie przylegać do skóry. Dlatego ważny jest dobór odpowiedniego rozmiaru według tabeli rozmiarów Taiga.

Cechy produktu:

  • Okrągły dekolt oraz krótkie raglanowe rękawy gwarantujące dużą swobodę ruchów (rękaw skrojony razem z częścią ramieniową - do wcięcia szyi, wszyty skośnie, bez szwu na ramionach i pod pachami)
  • Redukcja ilości szwów zapobiega obtarciom
  • Szybkie odprowadzanie wilgoci od skóry
  • Tkanina „no melt no drip” - nie topi się w wysokiej temperaturze i nie podtrzymuje płomienia (włókna modakrylowe zapewniają ochronę przed działaniem ognia, ograniczając rozprzestrzenianie się płomienia w materiale)

 


Taiga - szwedka firma produkującą najwyższej jakości odzież roboczą dla osób, które niezależnie od pogody, środowiska i innych czynników, muszą pracować na świeżym powietrzu.

Obecnie odzież Taiga opracowywana jest we współpracy z różnymi laboratoriami badawczymibadaczami polarnymiekspertami w dziedzinie środowiska pracy i oczywiście użytkownikami. Każdy szew, każdy suwak, rozmieszczenie kieszeni – wszystko zostało starannie przemyślane i rozplanowane.

Informacje dodatkowe

Producent Taiga
zapytaj o dostępność nie