Witaj!

Koszulka Chłodząca Kewlshirt Techniche

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

Techniche International

Koszulka Chłodząca Kewlshirt Techniche

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

* wymagane pola

Normalna cena: 340,00 zł

Cena promocyjna: 289,00 zł

Szczegóły

Techniche International to firma, która wyrosła na największego producenta kamizelek chłodzących na świecie. Produkty Techniche są sprzedawane w ponad 50 krajach na całym świecie. Centra dystrybucji znajdują się w Europie, USA, Azji i na Bliskim Wschodzie.

Z produktów tej firmy korzysta szerokie grono użytkowników. Jeśli pracujesz na zewnątrz lub uprawiasz sport i ćwiczenia na świerzym powietrzu to szeroka gama produktów firmy Techniche dostarczy ci rozwiązania, które zapewniają wysoki komfort użytkowania. 

Koszulka chłodząca Kewlshirt to idealna koszulka wspomagająca treningi. Dzięki swoim właściwościom wzmacnia nasz organizm, ogranicza odwadnianie, zmniejsza tzw "stres cieplny" czyli zwiększa wydolność naszego organizmu.

Koszulka Kewlshirt zrobiona jest ze spandexu, materiału HyperKewl oraz wodoodpornego nylonu. Można ją zakładać bezpośrednio na ciało, ale efektu chłodzenia będzie nam również dostarczać noszona pod oddychającą koszulką sportową. Materiał kamizelki potrafi absorbować i magazynować wodę. Wykorzystując efekt parowania, koszulka chłodząc nasz organizm ogranicza wydalanie potu. Pozwala to na wydajniejsze trenowanie.

Aby koszulka chłodząca zaczęła działać, wystarczy zamoczyć ją na 1-2 minuty w słodkiej wodzie, odcisnąć nadmiar i cieszyć się przyjemnym chłodem. Daje 5-10 godzin chłodzenia. Wytrzymała i lekka. 

 

 

Informacje dodatkowe

Producent TECHNICHE