Witaj!

Kominiarka Hilo 2.0 firmy TAIGA

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

Kominiarka Hilo 2.0 firmy Taiga. Dostępna w kolorze czarnym oraz w rozmiarach S/M i L/XL.

Komianiarka, baraclava Hilo 2.0 Taiga

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

  • Komianiarka, baraclava Hilo 2.0 Taiga
  • Tabela rozmiarów męskich stosowanych przez firmę Taiga
  • Instrukcja prania i konserwacji kominiarki Hilo 2.0 firmy Taiga

* wymagane pola

145,00 zł

Szczegóły

Logo firmy Taiga

Czapka softshellowa Rohn z membraną Gore Windstopper®

 firmy Taiga

CZAPKA softshellowa Rohn z membraną Gore Windstopper® to niesłychanie lekka, nieprzewiewna i nieprzemakalna czapka o anatomicznym kształcie. Uszyta z nieprzewiewnego i miękkiego softshellu z membraną Gore Windstopper®, która zapewnia 100% wiatroszczelności przy maksymalnej oddychalności. Dzięki hydrofobowej strukturze membrana zapobiega przedostawaniu się wody do wewnątrz, a jednocześnie doskonale odprowadza na zewnątrz pot. Czapka stanowi znakomitą barierę przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, zwłaszcza wiatrem, oferując jednocześnie optymalną termoregulację. Bezpośrednio przylegająca do głowy podszewka z przyjemnego w dotyku materiału Polartec zapewnia ciepło i odprowadza pot do warstwy zewnętrznej.
Czapka Rohn zakwalifikowana jest jako druga, termoizolacyjna warstwa odzieży Warm w systemie Taiga CPS (Taiga Climate Protection Systems).

Cechy produktu:

  • Lekka nieprzewiewna czapka o anatomicznym kształcie
  • Ergonomiczny kształt zapewnia skuteczną ochronę uszu i potylicy
  • Softshell z membraną Gore Windstopper® zapewniają nieprzewiewność i wodoszczelność
  • Polarowa wyściółka od wewnątrz zapewnia ciepło
  • Elastyczne sznurki ze stoperami do regulacji obwodu w tylnej krawędzi, pozwalają na ciasne dopasowanie czapki na uszach

 


Taiga - szwedka firma produkującą najwyższej jakości odzież roboczą dla osób, które niezależnie od pogody, środowiska i innych czynników, muszą pracować na świeżym powietrzu.

Obecnie odzież Taiga opracowywana jest we współpracy z różnymi laboratoriami badawczymibadaczami polarnymiekspertami w dziedzinie środowiska pracy i oczywiście użytkownikami. Każdy szew, każdy suwak, rozmieszczenie kieszeni – wszystko zostało starannie przemyślane i rozplanowane.

 

 

Informacje dodatkowe

Producent Taiga
zapytaj o dostępność tak