Witaj!

Karrimor SF Modułowa, pojedyncza kieszeń na magazynek

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

Modułowa, pojedyncza kieszeń na magazynek firmy Karrimor SF. Dostępna w kolorach: oliwkowym, czarnym, coyote oraz multicam.

Karrimor SF Modułowa, pojedyncza kieszeń na magazynek

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Szczegóły

Logo firmy Karrimor SF

Modułowa, pojedyncza kieszeń na magazynek Karrimor SF

Karrimor SF różni się od wielu innych marek dostępnych na rynku militariów tym, że asortyment powstał we współpracy z odbiorcą końcowym, czyli w oparciu o doświadczenia na wielu polach działania. Procedury testowania obejmują bardzo rygorystyczne próby w trudnych i bardzo wymagających warunkach. Dlatego efektem końcowym jest produkt spełniający najwyższe standardy gdzie można polegać na każdym szwie.

Modułowa kieszeń na magazynek z amunicją kalibru 5.56 zapewniająca łatwy i szybki dostęp. Elastyczna linka zabezpiecza magazynek przed wypadnięciem jednocześnie zapewniając łatwość dostępu. Dzięki modułowej konstrukcji kieszonki mogą być doczepiane jedna na drugą.

Tkanina: KS100e -1000 Denier. Tkanina poliestrowo silikonowa z powłoką z elastomeru. Jest odporna na ścieranie i rozdarcia, przy czym jej wielką zaletą jest to, że jest niezwykle lekka. Materiał ten jest zaimpregnowany środkiem wodoodpornym (DWR).

Informacje dodatkowe

Producent Karrimor SF

Mogą cię również zainteresować następujące produkty