Witaj!

Karrimor SF Kieszeń boczna z systemem MOLLE

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

Kieszeń boczna z systemem MOLLE firmy Karrimor SF. Dostępna w kolorach: oliwkowym, czarnym oraz coyote.

Kieszeń boczna z systemem MOLLE firmy Karrimor SF

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

  • Kieszeń boczna z systemem MOLLE firmy Karrimor SF

Szczegóły

Logo firmy Karrimor SF

Kieszeń boczna z systemem MOLLE Karrimor SF

Karrimor SF różni się od wielu innych marek dostępnych na rynku militariów tym, że asortyment powstał we współpracy z odbiorcą końcowym, czyli w oparciu o doświadczenia na wielu polach działania. Procedury testowania obejmują bardzo rygorystyczne próby w trudnych i bardzo wymagających warunkach. Dlatego efektem końcowym jest produkt spełniający najwyższe standardy gdzie można polegać na każdym szwie.

Wielofunkcyjna doczepiana kieszeń boczna z systemem MOLLE zaprojektowana by przenosić różne rodzaje ekwipunku. Pozwala na doczepienie różnych kieszeni lub innych gadżetów. Kieszeń można doczepić do wszystkich plecaków z serii Predator i Sabre.

Kieszeń ta posiada taki sam system mocowania jak inne standardowe kieszenie boczne. Jest to idealny dodatek, który pozwala na doczepienie dowolnych kieszeni lub ekwipunku z mocowaniem MOLLE.

Tkanina: KS100e -1000 Denier. Tkanina poliestrowo silikonowa z powłoką z elastomeru. Jest odporna na ścieranie i rozdarcia, przy czym jej wielką zaletą jest to, że jest niezwykle lekka.

Kieszeń sprzedawana jest pojedynczo i bez dodatkowego wyposażenia

Informacje dodatkowe

Producent Karrimor SF

Mogą cię również zainteresować następujące produkty