Witaj!

Kamizelka chłodząca dla psów z wkładem chłodzącym Techkewl M/L

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

Kamizelka chłodząca dla psów z wkładem chłodzącym Techkewl Beżowa

Kamizelka chłodząca dla psów z wkładem chłodzącym Techkewl M/L

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Szczegóły

Kamizelka ta została specjalnie zaprojektowana dla psów pracujących w wysokich temperaturach. Idealnie nadaje się dla psów policyjnych, ratowniczych lub waszych pupili bawiących się w wysokich temperaturach. Ten model kamizelki chłodzącej nieco różni się od innych. Mianowicie posiada kieszeń na wkład chłodzący, który przez trzy godziny zapewnia stałą temperaturę 14˚C. Dzięki temu pies, który będzie korzystał z tej kamizelki nie będzie aż tak odczuwał dokuczającej wysokiej temperatury. Kamizelka została uszyta z bawełny z podszewką termiczną.

Produkty TechKewl™ wykorzystują wkłady oparte o technologię PCM Phase Change Material, czyli substancja poddawana przemianie fazowej. Jest to proces termodynamiczny polegający na przejściu z jednej fazy termodynamicznej w drugą, czyli zmiany stanu skupienia ze stałego w ciecz i odwrotnie. PCM CoolPax™ jest produktem, który jest w stanie absorbować, akumulować i uwalniać dużą ilość energii.

Wystarczy umieścić wkładki CoolPax™ w zamrażarce lub w wodzie z lodem na około 40 minut, a następnie włożyć do kieszeni odzieży TechKewl™ i cieszyć się z chłodzenia. Wkładki chłodzące CoolPax™ utrzymują stałą temperaturę na poziomie 14˚C przez około 2-3 godziny. Produkt ten wykorzystuje nietoksyczny płyn na bazie węgla, dzięki czemu jest o 30% lżejszy od systemów chłodzenia, które wykorzystują zwykły lód.

Technologia znajduje idealne zastosowanie dla wszystkich tych, którzy narażeni są na działanie wysokich temperatur.

Oferta dotyczy Rozmiaru M/L w kolorze niebieskim

 

Zestaw zawiera kamizelkę w rozmiarze M/L dwa wkłady chłodzące CoolPax oraz torbę termiczną, w której można przechowywać całość bez obawy utraty temperatury.

Rozmiar ten przeznaczony jest dla psów ważących 18 do 31 kg.

Średnia długość pleców to 41- 51 cm.

 

8626M/L-RB

Informacje dodatkowe

Producent TECHNICHE