Witaj!

Kamizelka chłodząca AeroChill Męska TechNiche MEGA PROMOCJA + GRATIS

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

Chłodzenie dla Ciebie na upalne dni

Kamizelka chłodząca AeroChill Męska TechNiche MEGA PROMOCJA + GRATIS

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

* wymagane pola

Normalna cena: 370,00 zł

Cena promocyjna: 250,00 zł

Szczegóły

TERAZ JESZCZE TANIEJ + GRATIS

SUPER PROMOCJA! 

370 ZŁ -> 250 ZŁ

DODATKOWO ŚWIATŁO ADVENTURE LIGHT GRATIS

Przedstawiamy nowy produkt chłodzący firmy Techniche.

Kamizelki chłodzące AeroChill to najwyższej jakości produkty, które zapewnią twojemu organizmowi chłodzenie w trakcie uprawiania sportu lub też w upalne dni. Produkty te wykorzystują sprawdzoną technologię chłodzenia HyperKewl działającą na zasadzie odparowywania wody zgromadzonej w tkaninie. Projektanci firmy współpracowali z wiodącymi Europejskimi sportowcami by stworzyć produkt, który nie tylko chłodzi, ale też świetnie wygląda.

Kamizelki chłodzące AeroChill są wygodniejsze, lżejsze i dostępne w modnych kolorach. Zaprojektowane dla Pań i Panów. Każda w czterech jaskrawych wersjach kolorystycznych. Produkt ten został zaprojektowany z myślą o sportowcach, niezależnie czy biegniesz w maratonie czy ćwiczysz na siłowni. Chłodzenie organizmu nie tylko poprawia twoje wyniki sportowe, ale też pozwala szybciej się zregenerować po intensywnym wysiłku.

Kamizelki chłodzące AeroChill dają około 5-10 godzin chłodzenia. Wystarczy ją zamoczyć na 2 minuty, odprowadzić nadmiar wody i jest gotowa do użycia.

Produkty firmy Techniche posiadają certyfikaty CE i są chronione patentem.

Świateł firmy Adventure Light nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Dokładny ich opis znajduje się pod adresem http://ha3o.pl/oswieltenie-latarki

Informacje dodatkowe

Producent TECHNICHE