Filtr do wody Cube firmy LIFESAVER

Filtr do wody Cube firmy LIFESAVER

674,80 zł
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
help_outlineZapytaj o produkt
Filtr do wody Cube firmy LIFESAVER

Filtr do wody Cube firmy LIFESAVER

 

Filtr do wody w postaci baniaka Cube firmy Icon Lifesaver. Pojemność filtra 5 l natomiast zdolność filtrowania do 5000 litrów wody.

Filtr do wody CUBE w postaci baniaka 5L firmy Icon Lifesaver

Filtry LIFESAVER oczyszczają wodę z bakterii, wirusów, cyst, pasożytów, grzybów oraz wszystkich innych mikrobiologicznych zarazków powstających w wodzie. Dokonują tego wszystkiego bez użycia żadnych zmieniających smak wody chemikaliów jak jodyna czy chlor.

Solidny i przenośny filtr do wody, który jest w stanie oczyścić z bakterii, wirusów, cyst do 5000 litrów wody. Przeznaczony dla rodzin podczas podróży w miejsca oddalone od sieci wodociągowej lub do reagowania kryzysowego przez organizacje pomocowe i rządy. Pojemność filtra LifeSaver Cube wynosi aż 5 litrów.

LifeSaver Cube zapewnia czystą wodę dla osób indywidualnych, rodzin, grup i społeczności w podróży lub w trakcie wystąpienia klęsk żywiołowych. Jest to idealne rozwiązanie umożliwiające dostęp do czystej wody na wypadek awarii – na tyle małe, że można je przewozić lub przechowywać w pojeździe lub wykorzystać jako filtr do wody w domu.

LifeSaver Cube został zaprojektowany do przechowywania i przenoszenia brudnej wody. Zalecamy przechowywanie brudnej wody w tym filtrze lub w innych pojemnikach i filtrowanie w momencie, gdy wymagana jest czysta woda. Zabieg taki zapobiega wtórnemu zanieczyszczeniu uprzednio przefiltrowanej wody.

Filtr LifeSaver Cube usuwa:

  • Wirusy - 99,999%
  • Bakterie - 99,9999%
  • Cysty - 99,9%

Są w stanie uzdatnić do 5000 litrów wody na jednym wymiennym wkładzie filtrującym. Wymienny dysk z węglem aktywnym usuwa chlor, smak oraz zapach filtrowanej wody. Filtry LifeSaver Cube nie wymagają zastosowania żadnych chemikaliów ani elektryczności. Są łatwe w użyciu.

Przepływ wody: 1,25 l / min.

Pojemność: 5 l.

Zdolność filtracji: do 5000 l.

Nowy produkt
PRD-0036-Cube
1 Przedmiot

Opis

Pojemność
5 litrów
wydajnosc
do 5000 L
Waga
1,2 kg (pusty)

6 innych produktów w tej samej kategorii: