Witaj!

Filtr do wody CUBE firmy LIFESAVER

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

Filtr do wody w postaci baniaka Cube firmy Icon Lifesaver. Pojemność filtra 5 l natomiast zdolność filtrowania do 5000 litrów wody.

Filtr do wody Lifesaver Cube w postaci baniaka o pojemności 5 l firmy Icon Lifesaver

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

  • Filtr do wody Lifesaver Cube w postaci baniaka o pojemności 5 l firmy Icon Lifesaver

* wymagane pola

830,00 zł

Szczegóły

Logo firmy Icon Lifesaver 

Filtr do wody CUBE w postaci baniaka 5L firmy Icon Lifesaver

Filtry LIFESAVER oczyszczają wodę z bakterii, wirusów, cyst, pasożytów, grzybów oraz wszystkich innych mikrobiologicznych zarazków powstających w wodzie. Dokonują tego wszystkiego bez użycia żadnych zmieniających smak wody chemikaliów jak jodyna czy chlor.

Firma LIFESAVER zrewolucjonizuje pole walki, zmniejszy wagę sprzętu noszonego przez żołnierza oraz zmniejszy tradycyjne, logistyczne zapotrzebowanie na wodę pitną przez jednostki wojskowe na całym świecie. Jego dodatkowym atutem jest zastosowanie cywilne. Filtry do wody LIFESAVER znakomicie nadają się na krótkie i wielodniowe wyprawy. Doskonale zaspokoją codzienne zapotrzebowanie na wodę pitną w czasie wycieczek, w obozowiskach, w szkołach przetrwania. Zawsze i wszędzie tam, gdzie o czystą wodę jest trudno, a przetrwanie bez niej jest niemożliwe.

Filtr LifeSaver Cube usuwa:

  • Wirusy - 99,999%
  • Bakterie - 99,9999%
  • Cysty - 99,9%

Są w stanie uzdatnić do 5000 litrów wody na jednym wymiennym wkładzie filtrującym. Wymienny dysk z węglem aktywnym usuwa chlor, smak oraz zapach filtrowanej wody. Filtry LifeSaver Cube nie wymagają zastosowania żadnych chemikaliów ani elektryczności. Są łatwe w użyciu.

Przepływ wody: 1,25 l / min

Pojemność: 5 l

Zdolność filtracji: do 5000 l

 

Informacje dodatkowe

Producent LIFESAVER
Możliwość filtracji do 5000 L
Pojemność 5 litrów

Mogą cię również zainteresować następujące produkty