Witaj!

Czapka chłodząca z daszkiem z siateczką MESH firmy INUTEQ

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

Czapka chłodząca z daszkiem oraz z siateczką MESH firmy INUTEQ. Dostępna w kolorze khaki oraz w jednym, uniwersalnym rozmiarze.

Czapeczka chłodząca z siateczką typu MESH Inuteq

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

  • Czapeczka chłodząca z siateczką typu MESH Inuteq
  • Czapeczka chłodząca z siateczką typu MESH Inuteq
  • Czapeczka chłodząca z siateczką typu MESH Inuteq

* wymagane pola

109,00 zł

Szczegóły

INUTEQ - odzież chłodząca

Czapka chłodząca typu "bejsbolówka" z drobną siateczką MESH firmy INUTEQ

Zastosowana technologia - INUTEQ DRY®

 

 Chłodzenie wyparne INUTEQ DRY® to rewolucyjna technologia chłodzenia. Opatentowany system chłodzenia został stworzony dla środowisk, w których pożądane jest chłodzenie, ale zasoby są ograniczone. Rozwiązanie INUTEQ DRY® wykorzystuje tylko ograniczoną ilość wody (maks. 600 ml) dla osiągnięcia maksymalnej wydajności (1-3 dni chłodzenia). Po łatwej aktywacji polegającej na napełnieniu zimną wodą, produkty natychmiast zaczynają chłodzić. Efekt chłodzenia opiera się na chłodzącym efekcie parowania i w związku z tym, w dużej mierze, zależy od wilgotności i przepływu powietrza.

Technologia INUTEQ DRY® jest trwałym rozwiązaniem, a produkty można prać w pralce i są antybakteryjnie. Wszystko pozostaje w 100% suche. Odczuwalna przez organizm temperatura względem otoczenia zostaje obniżona do 15 ° C.

Benefity stosowania odzieży chłodzącej:

  • Niższa temperatura skóry
  • Wolniejszy rytm serca
  • Komfort temperaturowy
  • Lepsza koncentracja
  • Szybsza regeneracja
  • Zwiększona energia

Produkty INUTEQ DRY® aktywowane są poprzez napełnienie ich zimną wodą. Woda następnie musi zostać rozprowadzona po całym produkcie a jej nadmiar odlany. Tak przygotowana czapeczka jest gotowa do noszenia. Asortyment wykonany w technologii INUTEQ DRY® jest w stanie ochładzać przez 1 do 3 dni do maks. 15 ° C poniżej temperatury otoczenia.

Czapki chłodzące MESH produkowane są w technologii INUTEQ DRY®, dzięki której, po wlaniu do wnętrza wymaganej ilości wody, nie zmieniają swoich wymiarów. Nic nie pęcznieje, nie robi się grubsze, czy szersze. Prezentowany produkt skutecznie osłoni przed słońcem jednocześnie chłodząc przyniesie ulgę. Zastosowana siateczka sprawia, że głowa poddawana jest ciągłej wymianie powietrza, co w znacznym stopniu zapobiega poceniu.

Informacje dodatkowe

Producent INUTEQ

Mogą cię również zainteresować następujące produkty