Witaj!

Czapka chłodząca z daszkiem ANYU firmy INUTEQ

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

Czapka chłodząca z daszkiem ANYU firmy INUTEQ. Dostępna w kolorze srebrnym oraz w jednym, uniwersalnym rozmiarze.

Czapka chłodząca z daszkiem ANYU firmy INUTEQ

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

  • Czapka chłodząca z daszkiem ANYU firmy INUTEQ
  • Czapka chłodząca z daszkiem ANYU firmy INUTEQ
  • Czapka chłodząca z daszkiem ANYU firmy INUTEQ

* wymagane pola

245,00 zł

Szczegóły

INUTEQ - odzież chłodząca

Czapka chłodząca typu "bejsbolówka" srebrna ANYU firmy INUTEQ

Zastosowana technologia - INUTEQ DRY®

 

 

Chłodzenie wyparne INUTEQ DRY® to rewolucyjna technologia chłodzenia. Opatentowany system chłodzenia został stworzony dla środowisk, w których pożądane jest chłodzenie, ale zasoby są ograniczone. Rozwiązanie INUTEQ DRY® wykorzystuje tylko ograniczoną ilość wody (maks. 600 ml) dla osiągnięcia maksymalnej wydajności (1-3 dni chłodzenia). Po łatwej aktywacji polegającej na napełnieniu zimną wodą, produkty natychmiast zaczynają chłodzić. Efekt chłodzenia opiera się na chłodzącym efekcie parowania i w związku z tym, w dużej mierze, zależy od wilgotności i przepływu powietrza.

 

Technologia INUTEQ DRY® jest trwałym rozwiązaniem, a produkty można prać w pralce i są antybakteryjnie. Wszystko pozostaje w 100% suche. Odczuwalna przez organizm temperatura względem otoczenia zostaje obniżona do 15 ° C.

 

Benefity stosowania odzieży chłodzącej:

  • Niższa temperatura skóry
  • Wolniejszy rytm serca
  • Komfort temperaturowy
  • Lepsza koncentracja
  • Szybsza regeneracja
  • Zwiększona energia

Czapki chłodzące ANYU produkowane są w technologii INUTEQ DRY®, dzięki której, po wlaniu do wnętrza wymaganej ilości wody, nie zmieniają swoich wymiarów. Nic nie pęcznieje, nie robi się grubsze, czy szersze.

Produkty INUTEQ DRY® aktywowane są poprzez napełnienie ich zimną wodą. Woda następnie musi zostać rozprowadzona po całym produkcie a jej nadmiar odlany. Tak przygotowana czapeczka jest gotowa do noszenia. Asortyment wykonany w technologii INUTEQ DRY® jest w stanie ochładzać przez 1 do 3 dni do maks. 15 ° C poniżej temperatury otoczenia.

Czapeczka chłodząca z daszkiem ANYU skutecznie osłoni przed słońcem jednocześnie chłodząc przyniesie ulgę. Materiał chłodzący znajduje się na całej powierzchni czapki dzięki czemu cała zakryta część głowy pozostaje zabezpieczona.

Informacje dodatkowe

Producent INUTEQ

Mogą cię również zainteresować następujące produkty