Czapka chłodząca z zamszową siateczką Suede firmy INUTEQ

Czapka chłodząca z zamszową siateczką Suede firmy INUTEQ

110,57 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie
help_outlineZapytaj o produkt
Czapka chłodząca z zamszową siateczką Suede firmy INUTEQ

Czapka chłodząca z zamszową siateczką Suede firmy INUTEQ

 

Czapka chłodząca z daszkiem oraz z zamszową siateczką SUEDE firmy INUTEQ. Dostępna w kolorze khaki oraz w jednym, uniwersalnym rozmiarze.

Czapka chłodząca typu "bejsbolówka" z drobną, zamszową siateczką SUEDE firmy INUTEQ

Chłodzenie wyparne INUTEQ DRY® to rewolucyjna technologia chłodzenia. Opatentowany system chłodzenia został stworzony dla środowisk, w których pożądane jest chłodzenie, ale zasoby są ograniczone. Rozwiązanie INUTEQ DRY® wykorzystuje tylko ograniczoną ilość wody (maks. 600 ml) dla osiągnięcia maksymalnej wydajności (1-3 dni chłodzenia). Po łatwej aktywacji polegającej na napełnieniu zimną wodą, produkty natychmiast zaczynają chłodzić. Efekt chłodzenia opiera się na chłodzącym efekcie parowania i w związku z tym, w dużej mierze, zależy od wilgotności i przepływu powietrza.

Technologia INUTEQ DRY® jest trwałym rozwiązaniem, a produkty można prać w pralce i są antybakteryjnie. Wszystko pozostaje w 100% suche. Odczuwalna przez organizm temperatura względem otoczenia zostaje obniżona do 15°C.

Benefity stosowania odzieży chłodzącej:

  • Niższa temperatura skóry,
  • Wolniejszy rytm serca,
  • Komfort temperaturowy,
  • Lepsza koncentracja,
  • Szybsza regeneracja,
  • Zwiększona energia.

Produkty INUTEQ DRY® aktywowane są poprzez napełnienie ich zimną wodą. Woda następnie musi zostać rozprowadzona po całym produkcie a jej nadmiar odlany. Tak przygotowana czapeczka jest gotowa do noszenia. Asortyment wykonany w technologii INUTEQ DRY® jest w stanie ochładzać przez 1 do 3 dni do maks. 15 ° C poniżej temperatury otoczenia.

Czapki chłodzące SUEDE produkowane są w technologii INUTEQ DRY®, dzięki której, po wlaniu do wnętrza wymaganej ilości wody, nie zmieniają swoich wymiarów. Nic nie pęcznieje, nie robi się grubsze, czy szersze. Prezentowany produkt skutecznie osłoni przed słońcem jednocześnie chłodząc przyniesie ulgę. Zastosowana siateczka wykonana z przyjemnego, zamszowego materiału sprawia, że głowa poddawana jest ciągłej wymianie powietrza, co w znacznym stopniu zapobiega poceniu.

Nowy produkt
81110102

Opis

Dostępne rozmiary
one size
Dostępne kolory
khaki
Technologia
DRY

16 innych produktów w tej samej kategorii: