Kamizelka chłodząca dla psa Hyperkewl firmy TECHNICHE

Kamizelka chłodząca dla psa Hyperkewl firmy TECHNICHE

126,02 zł
Kolor
Rozmiar
Ilość
help_outlineZapytaj o produkt
Kamizelka chłodząca dla psa Hyperkewl firmy TECHNICHE

Kamizelka chłodząca dla psa Hyperkewl firmy TECHNICHE

 

Kamizelka chłodząca dla psa TECHNICHE HyperKewl™

Dostępna w kolorze srebrnym i niebieskim oraz w rozmiarach XS-XXL.

Kamizelka chłodząca dla psa TECHNICHE HyperKewl™

To bardzo ekonomiczne i  efektywne rozwiązanie, które zapewni efekt chłodzenia nawet o 15°C w stosunku do temp. powietrza, a także zapobiegnie odwodnieniu zwierzęcia podczas spaceru w upalne dni. 

 Jak pies znosi upały?

Psy są o wiele gorzej radzą sobie w upale niż człowiek. Termoregulacja psa ogranicza się jedynie do szybkiego oddychania i wydzielania potu przez skórę poduszek na łapach? Sierść psa może nagrzać się nawet do 60°C w słońcu, kiedy temp. powietrza wynosi 20°C. Psy oddychają nawet do 300 razy na minutę, jeśli jest im za gorąco? Dlatego w upalne dni psu trzeba po prostu pomóc, aby uchronić go przed stresem cieplnym.

Jak to zrobić?:

 • Zapewnij świeżą chłodną wodę do picia w domu i na spacerze. Zastąp kaganiec taśmowy kagańcem fizjologicznym, Nie zakładaj metalowej (łańcuszkowej) obroży. Nie zostawiaj psa na otwartym słońcu lub w miejscu, które szybko się nagrzewa.
 • Na długie spacery wychodź rano lub wieczorem, kiedy na dworze jest chłodniej.
 • Zwróć uwagę, czy chodnik jest bardzo nagrzany, ponieważ łapy psa są bardzo wrażliwe i mogą się poparzyć. W takiej sytuacji wprowadź po prostu pupila na trawnik.
 • Możesz dać psu specjalnie przygotowane lody z jego ulubionego dania.
 • Jeśli masz możliwość zorganizowania prysznica w ogrodzie lub basenu, do którego pies może wejść – jest to dobry sposób na zredukowanie stresu cieplnego. Jednak  nigdy nie należy polewać psa lodowatą wodą lub wrzucać do wody. Nagła zmiana temperatur jest niebezpieczna.
 • Wyczesuj sierść codziennie, w ten  sposób usuwasz podszerstek – warstwę, która stanowi psie „docieplenie”.

Zapewnij chłodzenie: w domu połóż na podłogę matę chłodzącą, na spacer załóż swojemu pupilowi kamizelkę chłodzącą. Kamizelka chłodząca może obniżyć temperaturę skóry psa

 TECHNICHE HyperKewl™ 

Kamizelka jest lekka, wytrzymała, a aktywacja właściwości chłodzących jest bardzo prosta i szybka. prosta w aktywacji.
Pikowany nylon z wierzchu użyty jako warstwa zewnętrzna, specjalistyczne wypełnienie HyperKewl™, wodoodporna, pikowana nylonowa podszewka z nylonu umożliwiają długi czas parowania, wspomagając utrzymanie odpowiedniej temperatury ciała w gorące dni.

Technologia HyperKewl™ w produktach chłodzących.

Technologia chłodzenia HyperKewl™, oparta na wysokiej zdolności materiału do absorbcji i magazynowania wody wykorzystuje efekt powolnego parowania do chłodzenia organizmu. Po jednokrotnym namoczeniu w wodzie kamizelka skutecznie chłodzi przez 5 godz. Wykorzystując efekt parowania chłodzi organizm ograniczając jednocześnie wydzielanie potu. Po upływie tego czasu można ponownie namoczyć kamizelkę, aby dalej spełniała swoje zadanie.

Prosta i bezproblemowa aktywacja

 • Zanurzyć w zimnej wodzie na 1- 2 minuty

 • Odcisnąć nadmiar wody (nie wyżymać!)

 • Założyć psu wilgotną kamizelkę

 • Skuteczne chłodzenie: 5-10godz.

 • Po wyschnięciu ponownie namoczyć

 UWAGA! Cena kamizelki uzależniona jest od jej rozmiaru.

 

Nowy produkt
8529-SV-XS
7 Przedmioty

Opis

Dostępne rozmiary
XS - 2XL
Dostępne kolory
niebieski, srebrny

16 innych produktów w tej samej kategorii: