Witaj!

Bokserki termoaktywne HAWK firmy TAIGA

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

Bokserki termoaktywne Hawk firmy Taiga. Dostępne w kolorze czarnym oraz w rozmiarach XS-3XL.

Bokserki termoaktywne Hawk firmy Taiga

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

  • Bokserki termoaktywne Hawk firmy Taiga
  • Komplet: bokserki i koszulka termoaktywne Hawk firmy Taiga
  • Rozmiarówka męska Taiga
  • konserwacja koszulek termoaktywnych męskich hawk

Szczegóły

Logo firmy Taiga

Bokserki termoaktywne Hawk firmy Taiga

Bokserki termoaktywne Hawk w zestawieniu z koszulką temoaktywną Hawk tworzą komplet funkcyjnej bielizny podstawowej, uszytej z cienkiej dwuwarstwowej dzianiny Polartec® Powerdry Odour Resistant. Warstwa wewnętrzna materiału, bezpośrednio przylegająca do ciała zapewnia absorpcję wilgoci z powierzchni skóry, odprowadza pot do warstwy zewnętrznej, dzieki czemu skóra pozostaje sucha eliminując dyskomfort wilgotnego ubrania przylegającego do ciała oraz nieprzyjemny efekt wychłodzenia po zakończeniu aktywności. Szybkie odparowanie potu hamuje dodatkowo namnażanie bakteri powodujących nieprzyjemny zapach. Bielizna termoaktywna utrzymuje przy skórze ciepło wytworzone przez ciało, a jego nadmiar odprowadza. Ponadto bielizna Hawk posiada zalety  wynikające z właściwości dzianiny Polartec® Powerdry Odour Resistant: jest lekka, elastyczna, łatwo dopasowuje się do sylwetki, szybko schnie, ma też właściwości antyalergiczne, jest łatwa w konserwacji a gładka faktura sprawia, że  nie zaczepia się o zewnętrzne warstwy odzieży.
Ponieważ zadaniem bielizny funkcyjnej jest efektywne odprowadzenie wilgoci od skóry i zapewnienie komfortu termicznego, powinna ona być dobrze dopasowana, aby idealnie przylegać do skóry. Dlatego ważny jest dobór odpowiedniego rozmiaru według tabeli rozmiarów Taiga.

Cechy produktu:

  • Szeroki (3cm) elastyczny ściągacz
  • Metki umieszczone po zewnętrznej stronie bielizny chronią przed otarciem i podrażnieniami skóry
  • Właściwości odprowadzania wilgoci

 


Taiga - szwedka firma produkującą najwyższej jakości odzież roboczą dla osób, które niezależnie od pogody, środowiska i innych czynników, muszą pracować na świeżym powietrzu.

Obecnie odzież Taiga opracowywana jest we współpracy z różnymi laboratoriami badawczymibadaczami polarnymiekspertami w dziedzinie środowiska pracy i oczywiście użytkownikami. Każdy szew, każdy suwak, rozmieszczenie kieszeni – wszystko zostało starannie przemyślane i rozplanowane.

Informacje dodatkowe

Producent Taiga
zapytaj o dostępność tak