Witaj!

Koszulka termoaktywna z długim rękawem EAGLE 2.0 firmy TAIGA

Oceń ten produkt jako pierwszy

Krótki opis

Koszulka termoaktywna z długim rękawem EAGLE 2.0 firmy Taiga. Dostępna w kolorze czarnym oraz w rozmiarach XS-3XL.

Koszulka z długim rękawem Eagle 2.0 firmy Taiga

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

  • Koszulka z długim rękawem Eagle 2.0 firmy Taiga
  • Rozmiarówka męska stosowana przez firmęTaiga
  • Metody konserwacji produktu Taiga

Szczegóły

Logo firmy Taiga

Koszulka z długim rękawem termoaktywna EAGLE 2.0 firmy Taiga

KOSZULKA termoaktywna z długim rękawem Eagle w zestawieniu z kalesonami termoaktywnymi Eagle tworzy komplet funkcyjnej bielizny podstawowej na zimę. Podczas niskich temperatur gwarantuje komfort suchej skóry i utrzymanie ciepła nawet podczas ciężkiego wysiłku fizycznego, powodującego pocenie się. Koszulka uszyta jest z cienkiej dwuwarstwowej dzianiny Polartec® Powerdry Odour Resistant, w której warstwa wewnętrzna, przylegająca bezpośrednio do ciała, znakomicie wchłania wilgoć ze skóry i odprowadza ją do warstwy zewnętrznej. Dzięki szybkiemu usuwaniu potu skóra pozostaje sucha, co nie tylko eliminuje efekt wychłodzenia, ale także hamuje namnażanie bakterii powodujących nieprzyjemny zapach. Gładka faktura wierzchnia nie powoduje tarcia i nie zaczepia się o zewnętrzne warstwy odzieży. Krój koszulki termoaktywnej Eagle 2.0 zapewnia dużą swobodę ruchów. 
W warunkach zimowych i natężonej aktywności fizycznej, przy dużym obciążeniu ekwipunkiem bluza polecana w zestawie z podkoszulkiem z siateczki Net Shirt pod kurtkę CPA-08 lub kurtkę Forest 3.0.
Ponieważ zadaniem bielizny funkcyjnej jest odprowadzenie wilgoci od skóry i zapewnienie komfortu termicznego, powinna ona być dobrze dopasowana, aby idealnie przylegać do skóry, dlatego ważny jest dobór odpowiedniego rozmiaru według tabeli rozmiarów Taiga.

Cechy produktu:

  • Wygodne okrągłe wycięcie pod szyją
  • Raglanowe rękawy gwarantujące dużą swobodę ruchów (rękaw skrojony razem z częścią ramieniową - do wcięcia szyi, wszyty skośnie, bez szwu na ramionach i pod pachami)
  • Metki i pętelka do wieszania umieszczone po zewnętrznej stronie bielizny chronią przed otarciem i podrażnieniami skóry
  • Szybkie odprowadzanie wilgoci od skóry

 


Taiga - szwedka firma produkującą najwyższej jakości odzież roboczą dla osób, które niezależnie od pogody, środowiska i innych czynników, muszą pracować na świeżym powietrzu.

Obecnie odzież Taiga opracowywana jest we współpracy z różnymi laboratoriami badawczymibadaczami polarnymiekspertami w dziedzinie środowiska pracy i oczywiście użytkownikami. Każdy szew, każdy suwak, rozmieszczenie kieszeni – wszystko zostało starannie przemyślane i rozplanowane.

Informacje dodatkowe

Producent Taiga
zapytaj o dostępność tak