PORA SZYKOWAĆ SIĘ NA LETNIE UPAŁY
Wysłane przez      06/21/2021 13:45:00     Strefa Cool    Uwagi Zero
PORA SZYKOWAĆ SIĘ NA LETNIE UPAŁY

Zbliża się lato: wakacje, urlopy, wyprawy, upał, upał, upał…

Już teraz, wiosną warto przygotować się do lata, kiedy o przegrzanie lub udar cieplny nietrudno, zwłaszcza podczas intensywnej pracy na świeżym powietrzu, aktywności fizycznej w upalne dni, w pracy: podczas wykonywania obowiązków wymagających noszenia uniformów lub innej odzieży ochronnej. Sportowcy, jeźdźcy konni, żołnierze, strażacy, pracownicy służby zdrowia na oddziałach zakaźnych, motocykliści – wszyscy jesteśmy narażeni na skutki przegrzania.

Zamiast poniewczasie walczyć ze skutkami przegrzania warto postarać się, aby po prostu do niego nie dopuścić.

Nieco teorii można doczytać na zaprzyjaźnionym blogu SprzetSpecjalny.

Pamiętajmy, że schładzając różne części ciała wspomagamy naturalną termoregulację.

- chłodny okład na głowę, kark, nadgarstki, lub nawet cały obszar tułowia czyli na te partie ciała, których schłodzenie ma wpływ na ochłodzenie całego organizmu.Polecamy skorzystać z odzieży chłodzącej, której działanie oparte jest na mechanizmach, które wykorzystuje skóra, czyli na chłodzeniu w momencie parowania.

Odzież chłodząca sprawdza się wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba zapewnienia nawet kilkugodzinnego chłodzenia organizmu, podczas pracy lub aktywności fizycznej.

W naszym sklepie ha3o dostępne są na przykład
-  czapki chłodzące  – nie tylko chronią głowę przed słońcem, ale dzięki funkcji chłodzącej - przed przegrzaniem,

-  opaski chłodzące na nadgarstki i na kark, – chłodzą newralgiczne punkty, w których naczynia krwionośne umieszczone są tuż pod skórą, dzięki czemu ochłodzona krew przepływając przez różne partie organizmu ma wpływ na ich chłodzenie

- kamizelki chłodzące zakładane na odzież

- koszulki chłodzące zakładane na gołe ciało

Odzież chłodząca wykonana z materiałów, które po zwilżeniu stopniowo oddają wilgoć (nawet przez 8 godzin) – i w momencie parowania chłodzą skórę,

BOGATY WYBÓR KOMFORTOWEJ ODZIEŻY CHŁODZĄCEJ ZNAJDZIESZ W NASZYM SKLEPIE Ha3o i na aukcjach ALLEGRO

Zostaw odpowiedź